Łukasz Płoszajski z "Pierwszej miłości" pokazał syna na Instagramie. Fani: Skóra zdjęta z ojca

Łukasz Płoszajski znany jest widzom ze swojej roli w serialu "Pierwsza miłość". Okazuje się, że aktor ma już całkiem dużego syna! Dumny tata pochwalił się wspólnym zdjęciem na Instagramie.

Łukasz Płoszajski jest polskim aktorem i mentalistą, znanym publiczności głównie z roli Artura Kulczyckiego w serialu "Pierwsza miłość". Swoje umiejętności wokalne zaprezentował nam w pierwszej edycji programu "Jak oni śpiewają". Od 2016 roku możemy również oglądać go na platformie Youtube w roli mentalisty. Aktor prowadzi bowiem swój autorski program "Haker Umysłu".

Nie tylko Łukasz Płoszajski pochwalił się synem w sieci. Zobaczcie inne dzieci gwiazd na Instagramie.

Zobacz wideo

Łukasz Płoszajski pokazał syna

Prywatnie Łukasz Płoszajski pozostaje w szczęśliwym związku małżeńskim z ponad dwunastoletnim stażem! Jak się jednak okazuje, aktor doczekał się ze swoją ukochaną żoną Emilią także dziecka. Ostatnio postanowił zrobić swoim fanom niespodziankę. Na swoim Instagramie udostępnił wspólne zdjęcie z synem. Aktor opatrzył post następującymi hasztagami: #fatherandson, #bestfriends, #mylove. Samą fotografię podpisał dwoma słowami:

Kocham Cię.
 

Fani niezwykle pozytywnie zareagowali na udostępnione przez Łukasza Płoszajskiego zdjęcie z synem. Jak się okazało, spora część obserwatorów nie miała w ogóle pojęcia, że aktor jest już ojcem! Niemal wszyscy komentatorzy zauważyli podobieństwo pomiędzy mentalistą a jego potomkiem. Największe fanki Łukasza Płoszajskiego nie mogły sobie przy okazji odmówić przyjemności skomplementowania aktora:

Jakie dwa przystojniaki.
Ale synek podobny do tatusia.
Jacy podobni.
Tez nie wiedziałam ze masz syna :)
Wykapany Tata... Pozdrawiam.
Jak dwie krople wody.
Skóra zdjęta z ojca.

Też uważacie, że podobieństwo pomiędzy aktorem a jego synem jest aż tak uderzające?

JP