"Warsaw Shore". Jola Mróz urodziła. "Poród był ciężki, ale było warto"

Jola Mróz, znana z show "Warsaw Shore", urodziła. Celebrytka podzieliła się zdjęciem z porodówki i przy okazji napisała kilka szczerych słów do nowonarodzonej córki.

Jola Mróz wystąpiła w dwóch edycjach "Warsaw Shore" i dała się zapamiętać jako ta, która nie stroni od bójek. Przypomnijmy, że przez brutalne pobicie kolegi z ekipy Jola została wyrzucona z programu. Po fali krytyki, jaka na nią spłynęła, dziewczyna postanowiła wyjechać z kraju, by zacząć nowe życie w Anglii. Była uczestniczka "Warsaw Shore" ustatkowała się. Właśnie urodziła swoje pierwsze dziecko.

Zobacz wideo

"Warsaw Shore". Jola Mróz została mamą

Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja, że Jola Mróz jest w ciąży, o czym powiadomiła fanów poprzez Instagram. Mróz zamieściła w internecie zdjęcie, na którym pozuje w samej bieliźnie, jednocześnie odsłaniając ciążowy brzuch. Z towarzyszącego fotografii opisu wynika, że będzie ona samotną mamą.

 

18 października Jola Mróz podzieliła się z obserwatorami zdjęciem z porodówki. Córka celebrytki przyszła na świat późnym wieczorem w niedzielę. Pod opublikowaną przez Jolę fotografią z noworodkiem pojawił się rozczulający opis.

 
MIA 18.10.2020 godz. 22:55. Poród był ciężki, ale było warto - rozpoczęła.

Pierwsza córka Joli Mróz otrzymała oryginalne imię, Mia.

Nie przeżyję za Ciebie życia, nie zdam za Ciebie egzaminów, nie urodzę za Ciebie dzieci, ale zawsze będę z Tobą. Będę Cię kochać i wspierać. Będę jak Twój cień. Do końca moich ziemskich dni będę Twoją przyjaciółką. Córeczko. Dziękuję Bogu, że tak to wymyślił. Dziękuję, że to właśnie Ty jesteś moim dzieckiem - czytamy w najnowszym wpisie.

Redakcja Plotka gratuluje Joli nowej życiowej roli i życzy świeżo upieczonej mamie dużo siły.

"Warsaw Shore" ma już 7 lat

"Warsaw Shore" to show emitowane w Polsce od 2013 roku na antenie MTV Polska. Wraz z kolejnymi sezonami oglądalność rosła, a uczestnicy cieszyli się coraz to większą popularnością. Program uznawany jest za jeden z bardziej kontrowersyjnych w naszej rodzimej telewizji.

Bohaterami "Warsaw Shore" są "zwykli" ludzie, których łączy zamiłowanie do imprez. Wyłoniona w castingach 10-osobowa grupa (pięć dziewczyn i pięciu chłopaków) tworzy tzw. "Ekipę z Warszawy". Widzowie obserwują imprezowe życie uczestników, którzy zamieszkali razem. 

Zobacz też: Magda Pyznar z "Warsaw Shore" urodziła! Celebrytka pokazała jak karmi meleństwo. Znamy płeć i imię

Więcej o: