Jola Mróz z "Warsaw Shore" jest w ciąży! Zdradziła, jak się czuje w wyjątkowym stanie [TYLKO U NAS]

Jola Mróz swoją popularność zawdzięcza programowi "Warsaw Shore". Od tamtej pory dużo się u niej zmieniło. Właśnie potwierdziła, że zostanie mamą!

Jola Mróz z pewnością jest bardzo charakterystyczną postacią, o czym mogliśmy przekonać się, oglądając program "Warsaw Shore". Teraz okazuje się, że w jej życiu zaszły ogromne zmiany. Na Instagramie wyznała, że spodziewa się dziecka

Jola Mróz z "Warsaw Shore" jest w ciąży

Mróz zamieściła zdjęcie, na którym pozuje w samej bieliźnie, jednocześnie odsłaniając ciążowy brzuszek. Zamieściła również długi wpis, w którym wyjaśniła swoją obecną sytuację. Okazuje się, że Jola będzie samotną mamą.

Hej kochani. Chce się z wami pochwalić bardzo radosną dla mnie nowiną... zostanę mamą! (...) Zostanę mamą, ale nie byle jaką, to bardzo ważne... samotną. Tak, ojciec dziecka kolejny raz (przy jednej dziewczynie postąpił tak samo) uciekł od odpowiedzialności, zostawił nas i postanowił usunąć myśl o tym, że gdzieś tam rośnie mały człowieczek i po prostu jak tchórz zerwał z nami kontakt - zaczęła.

W dalszej części dokładnie opisała relację, która łączyła ją z byłym partnerem. Jednak celebrytka nie zamierza się poddać i tym wyznaniem chce wesprzeć wszystkie samotne matki.

My za to postanowiliśmy zapytać Jolę, jak czuje się w tym wyjątkowym stanie. 

Wspaniale się czuję, najgorszy pierwszy trymestr już mija - a z nim mdłości i złe samopoczucie. Teraz naprawdę czuje się prawdziwą kobietą - wyznała.

Choć pod postem celebrytki pojawiły się negatywne komentarze, my wiemy, że Jola całkowicie zmieniła swoje życie. Dziś już jest innym człowiekiem. Skończyła studia i ma stałą pracę, a maleństwo, które jest już w drodze, sprawiło jej ogromną radość. 

Entuzjazm podziela też  Gosia Andrzejewicz, która jest pełna podziwu dla tak silnych kobiet. Wokalistka skomentowała post Mróz:

Jolu, gratuluję Ci tak mądrego podejścia do życia i oczywiście gratuluję Ci z całego serca ciąży - napisała.

Nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć dużo zdrowia!

BO

Więcej o:
Copyright © Agora SA