Jola z "Warsaw Shore" brutalnie pobiła Brzydala. Teraz MTV zastanawia się nad rezygnacją z formatu. "Rozpatrujemy różnorodne możliwości"

Stacja MTV rozważa rezygnację z formatu "Warsaw Shore". Wszystko przez pobicie Brzydala przez Jolę.

W jednym z ostatnich odcinków "Warsaw Shore" Jola brutalnie pobiła Brzydala. Po powrocie z imprezy nagle rzuciła się na Marcina i uderzała obcasem od szpilki po jego głowie. Prawdopodobnie powodem jej zachowania była zazdrość. Jola spędziła noc z Marcinem, a ten zacieśnił więzy z "Małą" Anią. To miało być powodem ataku.

Stacja MTV na zachowanie Joli zareagowała od razu i wyrzuciła ją z programu. Z programem pożegnał się także Jacek, który w drodze z imprezy wypchnął z samochodu Wiktorię. Wykluczenie uczestników z programu oznacza dla nich, że nie będą już występować w programach i eventach MTV (polskich i zagranicznych).

Po zakończeniu odcinka zostały też usunięte oficjalne fanpage na Facebooku Joli i Jacka. Ponoć w zaistniałej sytuacji MTV rozważa rezygnację z programu. 

- Obecnie rozpatrujemy różnorodne możliwości i propozycje programowe. Oczywiście nie wykluczamy, że format "Warsaw Shore" będzie kontynuowany. Jeżeli zdecydujemy się na realizację kolejnej edycji to nie pojawią się w niej osoby, które zostały nieodwołalnie usunięte z programu. Ciągle pracujemy nad nowymi formatami oraz sezonami obecnie emitowanych programów - tłumaczy portalowi Wirtualnemedia.pl Denis Pluskota, PR manager VIMN Europe, nadawcy MTV Polska.

Chcielibyście kolejną edycję?

MT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.