Andrzej Piaseczny zaskoczył umięśnioną klatą w teledysku. Fani gratulują. "50-latek w takiej wersji. Super!"

Andrzej Piaseczny wystąpił w odważnym teledysku, w którym zaprezentował swój wyrzeźbiony tors. Na Instagramie wytłumaczył koncepcję wideo i zebrał od fanów dziesiątki gratulacji.

Andrzej Piaseczny w latach 90. uchodził za idola nastolatek, a jego nagrania rozchodziły się jak świeże bułeczki. Piosenkarz za sobą ma także aktorskie doświadczenia, które nabył w serialu "Złotopolscy". Były juror "The Voice of Poland" w tym roku skończył 49 lat, a w niedawno udzielonym wywiadzie opowiedział o kryzysie wieku średniego. Piasek, który rzadko otwiera się na temat życia prywatnego, poruszył w rozmowie kwestie związane z poczuciem własnej wartości i przyznał, że "wciąż chce od życia więcej".

Zobacz też: Andrzej Piaseczny opowiedział o kryzysie wieku średniego. "Odczuwam obawę, czy jestem jeszcze coś wart"

Andrzej Piaseczny pokazał klatę w nowym teledysku

Andrzej spełnił obietnice związane z rozwojem zawodowym i kolejny raz obdarował swoich fanów prezentem. Na jego koncie na YouTube pojawił się teledysk do piosenki "Przeczytaj mnie", którą nagrał w muzycznym duecie z Grzegorzem Skawińskim. Piasek występuje w wideoklipie w samych bokserkach, prezentując swój umięśniony tors. Koncepcję teledysku objaśnił na swoim instagramowym profilu:

Szkolne pytanie "co autor chciał przez to powiedzieć", będące zmorą lat przeszłych, z biegiem czasu nie wydaje się aż tak brutalnym. […] Tym razem światło, w jakim chciałbym pokazać moje słowa, postanowiłem powiększyć o obraz własnego pomysłu. […] Ciało dorosłego mężczyzny, pełne niedoskonałości i śladów życia, zapisują własnym obrazem. Choć trwa on jedynie moment, to przecież zostanie jak każda znacząca, miniona chwila.

Fani byli zachwyceni zarówno udanym utworem, jak i wysportowanym ciałem swojego idola, które w teledysku zostało pokryte wielobarwnymi rysunkami:

Fajnie to razem współgra, te tatuaże i super sylwetka.
Przy pierwszym czytaniu okładka bardzo przyciągała mój wzrok, nie pozwalając mi się skupić.
50-latek w takiej wersji. Super! Gratuluję.

Zobacz też: Andrzej Piaseczny zaszył się w Górach Świętokrzyskich, teraz kupił apartament w stolicy. Połączył tradycję i nowoczesność

Zobaczcie w naszej galerii kadry z odważnego teledysku Andrzeja. Przystojny?

Zobacz wideo "Starsza pani musi fiknąć". Andrzej Piaseczny zabrał mamę do Afryki