Radosław Majdan na spacerze po ulewie. Jego outfit robi wrażenie, a fani dobrze pamiętają te buty

Mąż Małgorzaty Rozenek tym razem zapozował w stroju, w którym pokonywał zalane wodą chodniki. Fani byli zauroczeni jego modowym wyborem.

W czerwcu Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Mały Henryk za sprawą swoich rodziców w ekspresowym tempie stał się gwiazdą Instagrama. Pod fotografiami chłopca pojawia się mnóstwo komentarzy od zachwyconych bobasem fanów.

Zobacz też: Małgorzata Rozenek zajmuje się płaczącym synem. "Tymczasem w pokoju obok". Majdan szybko się zreflektował

Były piłkarz to nie tylko przykładny tata, ale także dobry gospodarz domu. W chwilach, gdy Małgorzata Rozenek zajmuje się dziećmi, Radosław wyprowadza na spacery jej ukochane buldożki. Nie straszna mu kapryśna pogoda i zalane chodniki, co udowodnił na jednym z najnowszych zdjęć, którymi podzielił się na Instagramie.

Radosław Majdan pozuje w kaloszach. Fani chwalą jego stylówkę

Mąż "Perfekcyjnej" pokazał fotografię z wieczornego spaceru z psami. W pokonaniu przeszkody, jaką z pewnością był zalany wodą chodnik, pomogły mu gustowne białe kalosze, w których zapozował do zdjęcia:

Tym razem białe kalosze nie na grzyby, a na spacer z psami. Czy u Was też tak lało? - napisał przy poście, nawiązując do swojej słynnej wyprawy na grzyby, na którą także założył białe kalosze.

Fani docenili outfit Radosława i zastanawiali się, jak ulewę przetrwały psy:

Fajne kalosze.
A psy jakie kalosze dostały?
Psy w pontonie chyba.
 

Wczorajszy wieczorny spacer musiał wykończyć świeżo upieczonego tatę. Rankiem na jego instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie, na którym drzemie ze swoją latoroślą. Z opisu wynika, że uroczą fotografię wykonała najprawdopodobniej Małgorzata Rozenek, która wstała przed całą rodziną. Internauci zachwycili się porannym kadrem i zauważyli, że mały Henio to skóra zdjęta z ojca.

Zobacz też: Małgorzata Rozenek zgasiła wścibskiego internautę. "Kto tobie dziecko pilnuje?". Jej odpowiedź to mistrzostwo

Spodziewaliście się, że Majdan to nie tylko tata na medal, ale także mężczyzna, który żadnej pogody się nie boi?

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na pełnym czułości filmiku z synkiem Henrykiem