Małgorzata Rozenek zgasiła wścibskiego internautę. "Kto tobie dziecko pilnuje?". Jej odpowiedź to mistrzostwo

Obserwujący Małgorzaty Rozenek kolejny raz zastanawiali się, jak celebrytka łączy wychowanie dziecka z pracą. "Perfekcyjna" swoją trafną odpowiedzią załużyła na miano "mistrzyni ciętej riposty".

W pierwszej połowie czerwca Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła trzecie dziecko. Mama małego Henia nie zdecydowała się na długi urlop macierzyński i szybko wróciła do swoich intratnych instagramowych zajęć. Niedawno reklamowała nowe szampony drogeryjnej marki, a fani przecierali oczy ze zdumienia, bo nie mogli uwierzyć, że "Perfekcyjna" rzeczywiście ich używa.

Zobacz też: Małgorzata Rozenek reklamuje naręcze szamponów. Fanka: Przecież ich nie używasz! Jest odpowiedź

Małgorzata Rozenek-Majdan zgasiła internautę. Chodziło o opiekę nad Heniem

Żona Radosława Majdana chętnie wdaje się w dyskusje z fanami. Jej trafne riposty potrafią zgasić nawet najbardziej nieugiętego internetowego hejtera. Tak było w przypadku komentarza, który pojawił się pod jednym z najnowszych zdjęć Małgosi.

Na instagramowym profilu Rozenek pojawiło się zdjęcie z kampanii reklamowej odzieży, w której "Perfekcyjna" wzięła udział. Jeden z obserwujących najwyraźniej był zaskoczony, że świeżo upieczona mama już wróciła do swoich zawodowych zajęć:

A kto tobie dziecko pilnuje? - zapytał zdziwiony.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź. Mama Henia zgasiła internautę cytując staropolskie powiedzenie:

Znasz przysłowie "bogatemu diabeł dzieci kołysze"?
 

Rozenek swoim komentarzem nawiązała do niedawnych wypowiedzi internautów, którzy zarzucali jej, że używa "tanich szamponów", a nosi na ręku "zegarek za 75 tysięcy złotych". Celna odpowiedź wyjątkowo spodobała się fanom:

Dobre!
Świetny żart
Mistrzostwo!

Zobacz też: Małgorzata Rozenek w ogniu krytyki. "Przez takie zachowanie kobiety mają kompleksy". Celebrytka konkretnie odpowiedziała

My również gratulujemy Małgorzacie kreatywności. Czasami jedna celna uwaga wyraża więcej niż tysiąc słów.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek pokazała wideo z gaworzącym Heniem