Kuba Wojewódzki wspomina Annę Przybylską. "Uwodziła wszystkich tym, że nie uwodziła nikogo"

Kuba Wojewódzki opublikował archiwalną fotografię Anny Przybylskiej. Tak wspomina przyjaciółkę, która zmarła sześć lat temu.

5 października mija szósta rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Utalentowana aktorka cierpiała na raka trzustki i jej odejście wstrząsnęło rodziną, przyjaciółmi i fanami w całym kraju. Choć od tego tragicznego dnia minęło już kilka lat, Ania nadal pozostaje w sercach wielu Polaków, w tym koleżanek i kolegów z branży. W dzień rocznicy jej śmierci wzruszający wpis zamieścił Kuba Wojewódzki.

ZOBACZ TAKŻE: Anna Przybylska zmarła sześć lat temu. Znamy ostatnią wolę aktorki. "To było życzenie Ani"

Kuba Wojewódzki wspomina Anię Przybylską

Popularność Ani Przybylskiej przyniosła przede wszystkim rola zabawnej policjantki Marylki w "Złotopolskich". To właśnie jedno ze zdjęć z tego serialu wybrał Kuba Wojewódzki do wspominkowego wpisu o Przybylskiej, który pojawił się na jego instagramowym profilu. 

Poznaliśmy się dawno, dawno temu, gdy grała w serialu Złotopolscy. Uwodziła wszystkich tym, że nie uwodziła nikogo. Przewracała oczami, a nam przewracały się serca... - napisał Wojewódzki.
 

Pod postem prezentera pojawiło się wiele komentarzy. Internauci mimo upływu lat nadal wspominają niezwykłą aktorkę.

Lata mijają, ale pamięć o Ani nie... pięknie to napisałeś Kuba!
Chyba żadna śmierć w ostatnich latach nie odcisnęła takiego poczucia bezsilności jak ta bezsensowna śmierć Ani. Ten u góry traci od tamtego dnia na wartości z każdym dniem
Na zawsze w naszych sercach i pamięci pozostanie - czytamy w komentarzach.

Anna Przybylska - choroba

Informacje o poważnym stanie Przybylskiej trafiły do mediów pod koniec 2013 roku. To właśnie wtedy przeszła operację usunięcia guza trzustki. Niestety mimo dobrych rokowań, po zabiegu stan aktorki znacznie się pogorszył. Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku w swoim domu w Gdyni. 

Zobacz wideo Agnieszka Mrozińska: Marzy mi się, żeby zagrać Anię Przybylską. Od 6 roku życia słyszę, że jestem do niej podobna