Kim jest piękna Kinga Kujawska z "The Voice of Poland"? To z nią flirtował Maciej Musiał. Na Instagramie obserwuje ją 194 tys. osób

Już w sobotę kolejne przesłuchania w ciemno w "The Voice of Poland". Uczestników na scenę zapraszać będzie Kinga Kujawska. Kim jest nowa gwiazda muzycznego show dwójki?

Z początkiem września wystartowała 11. edycja "The Voice of Poland". W tym roku o produkcji było wyjątkowo głośno zanim jeszcze telewizyjna dwójka wyemitowała pierwszy odcinek sezonu. Po pierwsze, sporo emocji budziło poszukiwanie nowych trenerów (ostatecznie do show powróciła Edyta Górniak), a po drugie, prowadzących. Programu nie współprowadzi w tym roku Marcelina Zawadzka, którą zastąpiła Małgorzata Tomaszewska. Za kulisami pojawiła się jednak jeszcze jedna nowa twarz. Mowa o Kindze Kujawskiej, która wpuszcza uczestników na scenę. Kim jest nowa gwiazda TVP?

ZOBACZ TEŻ"The Voice of Poland". Pierwszy raz użyto przycisku blokady. Widzowie oburzeni: Uczestnik ma prawo wyboru, a w tym wypadku ma coś narzucane

Zobacz wideo Spięcie między jurorami w "The Voice of Poland"

Kim jest Kinga Kujawska, zakulisowa pracownica "The Voice of Poland"?

Kinga Kujawska ma 35 lat. Jest zagorzałą fanką gier komputerowych, prezenterką i ambasadorką ELS, czyli międzynarodowej ligi gier komputerowych. Nie każdy wie, ale Kinga w 2014 roku regularnie występowała na galach KSW w charakterze ring girl. W przeszłości była związana z byłym piłkarzem Cracovii, Kacprem Tatarą. Swoich sił próbowała w modelingu, pracowała też jako hostessa.

Na Instagramie śledzi ją niespełna 195 tysięcy użytkowników, a po zdjęciach widać, że prowadzi zdrowy tryb życia i kocha luksus - jej ulubioną marką jest Louis Vuitton.

 
 

Myślicie, że w TVP zagrzeje na dłużej? Z pewnością! Kujawską polubili nie tylko fani programu, ale również Maciej Musiał, który podczas nagrań starał się poderwać zapracowaną prezenterkę.

Kinga, wiesz, że każdy ma melodię swojego życia? My jesteśmy trochę jak takie dwie drżące struny rozpięte na gryfie gitary ludzkiego losu. Ja sobie myślę, że mógłbym być smyczkiem... - mówił, kiedy przerwał mu Kammel.

Kto wie, może na planie programu zrodziła się miłość?

 

POLECAMYJulia Wieniawa spędziła późny wieczór z Maciejem Musiałem. Aktor wrócił z nią do mieszkania