Powstanie serial o Annie Jantar. Kto zagra główną rolę? Producenci widzą w niej tylko jedną osobę

Wszystko wskazuje na to, że powstanie serial o Annie Jantar. Jak podaje tygodnik "Na żywo", Natalia Kukulska wyraziła zgodę, by przedstawić na ekranie losy jej mamy. Kto zagra główną rolę?

Już kilka tygodni temu do mediów dotarła informacja, że TVP planuje nakręcić serial poświęcony Annie Jantar. Pod koniec lipca Natalia Kukulska miała wyrazić zgodę na powstanie scenariusza. Jednak postawiła pewne warunki - chciała przy tym uczestniczyć, by zranić jak najmniej osób, których postaci zostaną przedstawione w produkcji.

Serial o Annie Jantar 

Teraz temat serialu powrócił. "Na żywo" donosi, że prace nabierają rozpędu i podpisano już pierwsze umowy. W realizację projektu włączy się także Natalia Kukulska, która ma nieco więcej czasu:

Teraz kiedy 20-letni Jaś poszedł już na studia, 16-letnia Ania jest w liceum, a 3-letnia Laura chodzi do przedszkola, Natalia może poświęcić na projekt więcej czasu - podaje tygodnik.
Zobacz wideo Natalia długo tego nie zapomni

Jednak to być może niejedyne zajęcie, któremu poświęci się piosenkarka. Producenci widzą Kukulską także w innej roli. Mianowicie ich zdaniem to właśnie ona powinna zagrać Jantar.

Producenci chcą przekonać się, czy córka Anny Jantar może zagrać własną matkę, zanim ogłosi casting do głównej roli i zacznie szukać odpowiedniej aktorki - czytamy.

Przypomnijmy, że Kukulska już raz "wcieliła się" w postać Jantar. Podczas drugiego dnia festiwalu w Opolu wyemitowano materiał, w którym zaaranżowano rozmowę córki z tragicznie zmarłą mamą. Natalia zadawała pytania, a odpowiedzi, jakich udzielała jako mama, pochodziły z archiwalnych nagrań i wywiadów zmarłej tragicznie gwiazdy. Poruszono takie tematy jak np. obawy Jantar przed pierwszym wyjściem na scenę, a także dowiedzieliśmy się, że najszczęśliwszym dniem w życiu zmarłej piosenkarki były narodziny jej córki.

Zobacz: W TVP zaaranżowano rozmowę Natalii Kukulskiej ze zmarłą Anną Jantar. Niezwykły wywiad

A Wy jak uważacie? Kto najlepiej zagrałby Annę Jantar?

Więcej o: