Katarzyna Bujakiewicz pochwaliła się przytulnym salonem. Aktorka stawia na minimalizm

Na Instagramie Kasi Bujakiewicz pojawiło się zdjęcie prosto z salonu. W przytulnym wnętrzu króluje minimalizm.

Wiosną 2018 roku Katarzyna Bujakiewicz wyszła za mąż za swojego wieloletniego partnera, Piotra Maruszewskiego. Mimo iż ceremonia odbywała się w tajemnicy, w mediach szybko zaczęły pojawiać się informacje dotyczące ślubu. Wówczas Kasia wyznała, że zaślubiny właściwie nie były planowane, a jej córka dowiedziała się o wydarzeniu na dzień przed uroczystą chwilą. 

Zobacz wideo

W tym samym roku Kasia Bujakiewicz została prowadzącą programu "Wnętrze do poprawki: domy gwiazd", gdzie niejednokrotnie podejmowała się ulepszenia domów osób znanych w show-biznesie. Tym razem to aktorka pokazała, jak mieszka.

Katarzyna Bujakiewicz pozuje w salonie

Na instagramowym profilu gwiazdy znanej z serialu "Na dobre i na złe" pojawiło się zdjęcie salonu. Aktorka zapozowała na sofie z książką, którą postanowiła polecić obserwatorom. 

Na egzaminach do szkoły teatralnej zadano mi pytanie, czy miałam szczęśliwe dzieciństwo. Odpowiedziałam, że bardzo szczęśliwe! Nie bardzo rozumiałam po co to pytanie. Teraz rozumiem. Szczęśliwe dzieciństwo to szczęśliwe życie. Dobra kochająca mama to siła na przyszłość. Książka Reginy Bret ,,Trudna Miłość. Mama i Ja” to przejmująca i wstrząsająca historia jej życia. Ale też ważna dla nas. Przeczytajcie - napisała w poście Kasia.
 

Wnętrze zostało urządzone w duchu minimalizmu. Kanapa i zasłony w ciemnych barwach kontrastują ze stolikiem w kolorze jasnego drewna. Uwagę zwraca stojąca lampa, która nadaje pomieszczeniu ciepły odcień. Całość ożywia bukiet świeżych kwiatów. Kompozycja wygląda na bardzo przemyślaną. Widać, że aktorka ceni sobie ład i wyżej wspomniany minimalizm.