Katarzyna Bujakiewicz wybrała się do chirurga. Opowiedziała, co ją tam spotkało. "Usłyszałam, że on jeszcze parę rzeczy by mi poprawił"

Katarzyna Bujakiewicz w jednym z wywiadów zdradziła, że chirurg medycyny estetycznej zasugerował jej "poprawę" urody.

Katarzyna Bujakiewicz zyskała popularność, dzięki roli pielęgniarki Marty w serialu "Na dobre i na złe" i Marioli z "Magdy M.". Aktorka znana jest wszystkim ze swojej szczerości i naturalności. Nie ma problemu z publikowaniem zdjęć bez makijażu i zabawnych kadrów ze swojego życia. W wywiadzie dla jednego z magazynów przyznała, że nie każdy docenia jej brak zamiłowania do sztuczności.

Lekarz zaproponował Katarzynie Bujakiewicz "poprawę" urody

W rozmowie z magazynem "Twój Styl", Katarzyna Bujakiewicz przyznała, że naturalny wygląd zawsze był dla niej bardzo ważny. Mimo to, zdarzyło się, że producenci filmowi mówili jej wprost, że nie nadaje się do jakiejś roli ze względu na swój wiek.

Dla mnie zawsze ważna była autentyczność i naturalność oraz zdrowy tryb życia. A to nie idzie w parze ze wstrzykiwaniem wypełniaczy czy interwencją chirurgiczną. Już zdarzyło mi się usłyszeć, że jestem do jakiejś roli za stara albo... zbyt doświadczona.

Zdradziła, że podobno podczas wizyty u chirurga, ten zasugerował jej... poprawę urody.

Kiedy poszłam do chirurga medycyny estetycznej, aby usunąć przebarwienia, usłyszałam, że on jeszcze parę rzeczy by mi poprawił - powiedziała w wywiadzie.

46-latka usłyszała również, że nie ma odpowiedniej figury, aby zagrać rolę modelki.

Słyszałam, że jako aktorka z ładną twarzą nie mam odpowiedniej figury. Okrągła buzia – źle, kobiecie uda – źle.

Na szczęście Bujakiewicz nie zdecydowała się na zabieg medycyny estetycznej. Inne gwiazdy - owszem. Sprawdźcie, które z nich powiększyły sobie usta.

Zobacz wideo

Totalnie jesteśmy tego samego zdania, co Kasia i bardzo lubimy ją w naturalnym wydaniu! Wy również?

KB

Więcej o:
Komentarze (41)
Katarzyna Bujakiewicz wybrała się do chirurga. Opowiedziała, co ją tam spotkało. "Usłyszałam, że on jeszcze parę rzeczy by mi poprawił"
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 49 razy 47

  prosze pani on chcial wydoic od pani kase,jak doi od naiwnych pani kolezanek

 • Gość: Gosia

  Oceniono 41 razy 37

  A co tu poprawiac super kobieta myslalam nawet ze jest mlodsza

 • Gość: majka

  Oceniono 28 razy 26

  Fajna babka, szkoda że nie widać jej na ekranie. Tesknię:)

 • Gość: bb

  Oceniono 25 razy 23

  Fajnie i dobrze wygląda w tych botoksowych czasach. Patrząc czasem na niektóre kobiety na ulicy, zjarane słońcem z kiepską skórą, kilometrowymi rzęsami i napompowanymi ustami nie wiem już czy mijam 18latkę czy 40latkę. Takie czasy :/

 • Gość: Ania

  Oceniono 11 razy 9

  W typie pani Bożeny Dykiel, która jest charakterystyczna, acz urodziwa.

 • Gość: gosc

  Oceniono 8 razy 8

  Nie "poprawiaj" absolutnie nic!

 • Gość: gość

  Oceniono 15 razy 7

  Zapomniałem o niej kompletnie. Ona za chwilę 50-tkę będzie mieć... Boże jak ten czas zasuwa, przecież dopiero co grała młodziutką pielęgniareczkę w Na dobre i na złe.

 • Gość: gosc

  Oceniono 5 razy 5

  Nie ma takiej specjalizacji jak chirurg medycyny estetycznej. Plastyczny to tak.

 • Gość: Gama

  Oceniono 8 razy 4

  Najzdrowiej jest jak człowiek akceptuje i kocha siebie, wtedy nie ma potrzeby odwiedzać chirurga plastycznego. W przypadku kłopotów z zaakceptowaniem własnej osoby i niepowtarzalnej urody proponuję sesję z psychologiem lub dobrym przyjacielem!! Dlaczego nie uczy się dzieci samoakceptacji i szacunku do drugiej osoby innej od nas i dlatego ciekawej i pięknej. A zmarszczki to nie koniec świta tylko piękny objaw doświadczenia, radości, wiedzy i odmienności!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX