Henryk Szatan pierwszy spacer ma już za sobą. Basia wszystko zrelacjonowała, a my patrzymy na wózek. Wcale nie kosztował fortuny

Aktorka i jej mąż zabrali synka na jesienny spacer. Przy okazji pokazali, jakim pojazdem "wozi się" mały Henio. "Mogę teraz przez pół roku nic nie robić, tylko chodzić na spacery" - zachwycała się aktorka.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan powitali niedawno na świecie swoje drugie dziecko. Mały Henryk już zdążył zadebiutować na Instagramie, a jego mama dała sobie radę z pierwszymi "poporodowymi" zaczepkami internautów. Basia instagramowy chrzest bojowy zdała na piątkę z plusem, a wszystko dzięki błyskotliwej odpowiedzi na kąśliwe uwagi obserwujących.

Na instagramowym profilu 33-latki na szczęście przeważają pozytywne komentarze, a aktorka chętnie raczy fanów kolejnymi smaczkami dotyczącymi macierzyństwa. Aktorka i jej mąż zabrali synka na jego pierwszy spacer. Najbardziej podekscytowana wydawała się świeżo upieczona mama, która zrelacjonowała na Instagramie rodzinną przechadzkę i roześmianym głosem komentowała wyprawę.

Pierwszy raz na spacerze z małym. Jestem strasznie podekscytowana! Bardzo mi się to podoba. Mogę teraz przez pół roku nic nie robić, tylko chodzić na spacery - żartowała na Instastories.

Z relacji dowiadujemy się również, że mąż aktorki jest niemal w świątecznym humorze, a świeżo upieczona mama docenia uroki polskiej jesieni. Gwiazda "M jak miłość" przy okazji pochwaliła się też wózkiem malucha. Dziecko jak na razie wożone jest w przystosowanej dla niemowlaków spacerówce, jednak jak zapowiedziała Barbara, już niedługo będzie zwiedzało okolicę w wygodnej gondoli. Za ten nowocześnie wyglądający wózek zapłacić trzeba około 2700 złotych.

Wózek Henia SzatanaWózek Henia Szatana Instagram/kurdejszatan

Zobacz też: Barbara Kurdej-Szatan na zdjęciach z synem. Takich ujęć Henryka jeszcze nie było

Barbara Kurdej-Szatan coraz chętniej pokazuje na instagramowym profilu uroki macierzyństwa. W poniedziałek wrzuciła na Instagram urocze czarno-białe zdjęcie, na którym całuje rączkę swojej małej pociechy. Fotografia, wykonana przez siostrę aktorki, była chętnie komentowana przez gwiazdy. Ciepłe słowo pod zdjęciem pozostawiły między innymi Paulina Krupińska, Ewa Wachowicz i Kajra.

 

Zobaczcie, jak Szatanowie celebrują swoje szczęście. Urocze?

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan z córeczką śpiewają kołysankę Heniowi