Kurdej-Szatan pokazała nogi po ciąży i zażartowała z koleżanki: Tylko zdjęcie stóp Okupnik poprawiało mi humor

Barbara Kurdej-Szatan niedawno urodziła syna Henryka, który nie spieszył się szczególnie z przyjściem na świat. Jako jeden z plusów niebycia w ciąży aktorka podaje brak opuchlizny na stopach. Przy okazji zażartowała z koleżanki, która borykała się z podobnym problemem.

Barbara Kurdej-Szatan, choć w pierwszych miesiącach stanu błogosławionego zaprzeczała krążącym pogłoskom o ciąży, ostatecznie zdecydowała się w maju poinformować fanów o powiększeniu rodziny. Od tamtej pory chętnie publikowała zdjęcia ciążowych krągłości na Instagramie i opisywała stany oraz emocje związane z czekaniem na nadejścia dziecka. Fanki to doceniły i licznie komentowały jej wpisy, dzieląc się swoimi doświadczeniami i okazując wsparcie idolce. 

Zobacz wideo

CZYTAJ TEŻ: Barbara Kurdej-Szatan wraca do formy sprzed ciąży. Porównała się do Fiony ze "Shreka" 

Barbara Kurdej-Szatan pokazała stopy. Nawiązała do zdjęć Tatiany Okupnik

Barbara Kurdej-Szatan w sobotę podzieliła się z fanami radosną nowiną, że długo wyczekiwany syn Henryk jest już z nimi w domu. Kilka dni po porodzie wrzuciła na InstaStories filmik, na którym pokazała swoje stopy. Na nagraniu zdradziła obserwatorom, że podczas ciąży miała strasznie spuchnięte stopy. W nietypowy sposób poprawiała sobie humor, który notorycznie psuła jej ta nieprzyjemna dolegliwość:

Wróciły mi stopy. Miałam tak spuchnięte, szczególnie w 9. miesiącu, że tylko zdjęcie stóp Tatiany Okupnik poprawiało mi humor. Znowu widzę swoje kostki! - powiedziała na nagraniu.

Przypomnijmy, że Tatiana Okupnik z okazji Dnia Matki udostępniła zdjęcia swoich stóp, które wyraźnie podwoiły swoją objętość. Piosenkarka zaznaczyła w poście, że nadmierna opuchlizna jest często przypadłością ciężarnych kobiet. 

Moje ciało dało mi dwa kochane robale. Przeszło wiele i muszę to zaakceptować. Przede wszystkim muszę się podobać sobie! Te zdjęcia, które zamieszczam nie są ładne ale prawdziwe. Tak samo jak prawdziwe są zdjęcia dziewczyn, które szybko doszły do formy. Niektóre z Was mają lżejsze inne cięższe historie. Każda z nas musi sobie po swojemu radzić. Obyśmy miały dla siebie jak najwięcej empatii - pisała wówczas Okupnik.

Zobaczcie zdjęcia. A jakie są Wasze wspomnienia związane z ciążą?