Nie żyje Jackie Stallone. Matka Sylvestra Stallone'a miała 98 lat

Jackie Stallone nie żyje. Znana astrolożka, tancerka i matka Sylvestra Stallone'a zmarła w wieku 98 lat.

Informację o śmierci Jackie Stallone przekazał do mediów brat Sylvestra - Frank Stallone. Zamieścił  obszerny wpis na Instagramie, w którym napisał, że jego matka zmarła we śnie. Dokładne okoliczności śmierci nadal są badane. 

Nie żyje Jackie Stallone

Matka słynnego "Rambo" zmarła w poniedziałek rano. Frank obszerny post opatrzył archiwalnymi, rodzinnymi fotografiami. 

Tego ranka ja i moi bracia straciliśmy matkę, Jackie Stallone. Była niezwykłą kobietą trenującą codziennie, pełną odwagi. Umarła we śnie, tak jak sobie życzyła. Trudno było jej nie lubić, była osobą bardzo ekscentryczną i ekstrawagancką. Urodziła się 29 listopada 1921 roku w Waszyngtonie, przeżyła okres prohibicji, depresji i II wojny światowej. Rozmawiałem z nią godzinami o latach dwudziestych, trzydziestych i czterdziestych. To była lekcja historii. Jej umysł był ostry jak brzytwa aż do dnia śmierci. Nigdy nie nosiła maski, prawdziwa rewolucyjna dziewczyna. Topię emocje we łzach i za dużej ilości wina, ale kiedy znasz kogoś od 70 lat, jest Ci tak trudno i smutno. Miała siedmioro wnuków i 3 prawnuków. Mój brat Sylvester opiekował się nią jak królowa przez całe jej życie. [...] Zawsze będę za tobą tęsknić, mamo - czytamy we wzruszającym wpisie.
 

Kim była Jackie Stallone?

Jackie Stallone urodziła się 29 listopada 1921 jako Jacqueline Frances Labofish. Z zawodu była tancerką i astrolożką. W 1945 roku wyszła po raz pierwszy za mąż za Franka Stallone Sr. Para doczekała się dwóch synów - Franka i Sylvestra. Drugim mężem Jackie został Anthony Filitim, z którym doczekała się córki Toni D'Alto. W 1998 po raz trzeci stanęła na ślubnym kobiercu, a jej wybrankiem był Stephen Lavin.

Jackie Stallone miała na koncie wiele wystąpień w programach telewizyjnych. Wzięła udział w Gorgeous Ladies of Wrestling i The Howard Stern Show. Pojawiła się także w brytyjskiej wersji Big Brothera. Nie bez powodu nazywana była "kobietą renesansu".

Zobacz wideo Niewyjaśnione śmierci gwiazd
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.