Janusz Chabior dementuje plotki o ciąży ukochanej. "Informacja wyssana z palca"

Janusz Chabior błyskawicznie zareagował na plotki o ciąży jego żony Agaty Wątróbskiej. Nagrał wideo, w którym zdementował wszystkie informacje.

Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że jeden z najsłynniejszych aktorów polskiego kina Janusz Chabior i jego żona Agata Wątróbska wyczekują narodzin dziecka. Według jednego z portali plotkarskich Agata miała być w szóstym miesiącu ciąży. Niestety, okazało się to nieprawdą, co chwilę później wyjaśnił aktor na jednym z filmików opublikowanych w mediach społecznościowych. 

Janusz Chabior dementuje plotki o ciąży żony

Informacje, jasno mówiły, że Agata za trzy miesiące urodzi, a aktor miał mieć nadzieję, że na świecie pojawi się córeczka. Janusz Chabior ma już pełnoletniego syna z poprzedniego związku z Barbarą Chabior i miał bardzo pozytywnie podchodzić do dojrzałego rodzicielstwa. Niespełna dzień później na Instagramie aktora pojawiło się krótkie wideo, w którym razem z żoną wyjaśnił sytuację.

Właśnie dowiedzieliśmy się z Pudelka, że za trzy miesiące zostaniemy szczęśliwymi rodzicami. Nie przesyłajcie jednak gratulacji, bo to jak mawiała moja babcia, informacja wyssana z palca.
 

To samo nagranie udostępniła także Wątróbska na swoim profilu.

Janusz Chabior i Agata Wątróbska historia związku

O związku Janusza i Agaty wiemy niewiele. Para poznała się dzięki Robertowi Górskiemu na jednej z jego imprez. Pierwsze wspólne zdjęcie opublikowali w kwietniu 2019 roku, a kilka miesięcy później aktor oświadczył się wybrance. W czerwcu 2020 roku para stanęła na ślubnym kobiercu. Uroczystość była bardzo skromna. Nie było tłumu gości, a Agata do ołtarza poszła w żółtej sukience i kolorowym kwiecistym wianku.

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców