Żona Janusza Chabiora trafiła do szpitala. Napiła się ze szklanki, w której była pszczoła

Agata Wątróbska nie miała miłej niedzieli. Swieżo upieczona żona Janusza Chabiora napiła się ze szklanki, w której była pszczoła. Trafiła na pogotowie.

W czerwcu tego roku Janusz Chabior wziął drugi w swoim życiu ślub. Jego wybranką została młodsza o osiemnaście lat Agata Wątróbska. Niedawno para wybrała się na urlop, jednak wspólny wypad mógł skończyć się prawdziwą tragedią. Aktor troszczy się o swoją ukochaną jak mało kto. Ostatnia sytuacja potwierdziła, że potrafi stanąć na wysokości zadania nawet w trudnych sytuacjach! 

Zobacz wideo

Janusz Chabior uratował życie małżonce

Gdyby nie refleks i czujność Janusza Chabiora, ostatni incydent mógłby skończyć się tragicznie. Aktorka napiła się bowiem ze szklanki, w której była pszczoła. Szybka reakcja męża pozwoliła lekarzom na uratowanie sytuacji. Relacją z całego zajścia Agata podzieliła się w opisie pod zdjęciem ze szpitala. Jednocześnie przestrzegła obserwatorów i zaleciła uwagę.

 
 Bliskie spotkanie z żądłem i niedziela na pogotowiu. Od razu pomyślałam o Ewie Sałackiej. Ja miałam trochę więcej szczęścia i bliżej szpital. Sprawdzajcie zawsze szklankę z piciem! To nie są żarty! Dziękuję mojemu mężowi za szybką reakcję, zimną krew i poczucie humoru, które nie opuszcza go nawet, kiedy jest zagrożenie życia" - napisała na Instagramie Agata.

Żona Chabiora wspomniała o Ewie Sałeckiej, która w 2006 roku niespodziewanie zmarła w wyniku wstrząsu anafilaktycznego spowodowanego użądleniem przez osę. Podczas weekendowego odpoczynku gwiazda sięgnęła po szklankę z sokiem, gdzie znajdował się owad. Okazało się, że była uczulona i zaczęła się dusić. 

Całe szczęście, że Agata wyszła cało ze spotkania z żądłem. Uważajcie na siebie. 

Janusz Chabior.Janusz Chabior. wbf