Janusz Chabior wziął ślub z młodszą ukochaną! Pochwalił się weselnym zdjęciem. "Miałem gębę mokrą od łez"

Janusz Chabior ożenił się z Agatą Wątróbską. Aktorska para podzieliła się tą wiadomością i ślubną fotografią na Instagramie, a sławni znajomi nowożeńców nie mogli odmówić sobie przyjemności skomentowania tej nowiny.

Na początku sierpnia 2019 roku Janusz Chabior oświadczył się we Włoszech młodszej o 18 lat wybrance, Agacie Wątróbskiej. Ukochana gwiazdy "PitBull" czy filmu "Świadek koronny" również jest aktorką, a podziwiać możemy ją w Teatrze Dramatycznym w Warszawie. I chociaż ich związek, zważywszy na różnicę wieku, wzbudzał pewne kontrowersje wśród internautów, to niecały rok po zaręczynach para stanęła na ślubnym kobiercu i sformalizowała swoją miłość.

Zobacz wideo

Janusz Chabior ożenił się z Agatą Wątróbską

20 czerwca 2020 roku Janusz Chabior oraz jego ukochana Agata Wątróbska poinformowali swoich fanów o tym, że zawarli związek małżeński. Uroczystość odbyła się w Klasztorze Kamedułów na Bielanach, a państwo młodzi nie potrafili ukryć euforii związanej z tym wydarzeniem.

Mamy to! Powiedzieliśmy sobie tak! - napisał na Instagramie pan młody.

W komentarzach pod postem nowożeńców zaroiło się od gratulacji i dobrych życzeń. Na miłe słowa pokusili się nie tylko fani, ale również od znani przyjaciele aktorskiej pary:

Gratulacje Kochani! - napisała Anna Dereszowska.
Ale super! Szczęścia, Aniołki! - życzyła Grażyna Wolszczak.
Serio! Gratulacje Chabioresku! I Tobie Agata również - pogratulował Antoni Pawlicki.

Świadkiem Janusza Chabora i Agaty Wątróbskiej był znany z "Ucha Prezesa" Robert Górski. Co ciekawe, to właśnie na przyjęciu u tego aktora ukochani zrozumieli, że coś ich łączy:

Oni byli dziś szczęśliwi, a ja jako świadek szczęśliwy i totalnie podjarany, bo to z mojej imprezy wyszli jako para. A dziś był nawet moment, że miałem gębę mokrą od łez - wyznał.

Plotek oczywiście także gratuluje i dołącza się do ślubnych życzeń! Sto lat młodej parze!

Więcej o: