Bella Hadid pozuje z ciężarną siostrą, trzymając się za brzuch. Fani zachwyceni. "Najpiękniejsze aniołki na świecie"

Gigi Hadid niedługo zostanie mamą. Przez większość ciąży modelka nie chwaliła się zdjęciami z zaokrąglonym brzuchem, co nie znaczy, że ich nie robiła. Na Instagramie jej siostry pojawiło się ujęcie wykonane 11 czerwca. Urocze.

Gigi Hadid to jedna z najpopularniejszych modelek świata - szła w pokazach Victoria's Secret, Versace, Moschino czy Chanel. Zaskoczyła więc kilka miesięcy temu, kiedy poinformowała, że mając zaledwie 25 lat, spodziewa się dziecka. Jako osoba sławna zdawała sobie sprawę, że ciążę będzie musiała prawdopodobnie przeżywać publicznie. Tak się jednak nie stało, a pomogła jej w tym izolacja. Gigi nie pojawiała się w miejscach publicznych i nie wrzucała do sieci zdjęć brzucha. Nastawienie zmieniła miesiąc temu, kiedy po raz pierwszy pokazała ciążowe krągłości. Teraz zaprezentowała je jej siostra Bella.

POLECAMYGigi Hadid rodzi lada dzień. Na chwilę przed rozwiązaniem pochwaliła się zdjęciami brzuszka. To jej pierwsza taka sesja

Zobacz wideo Czy Sandra Kubicka chce mieć dzieci? "Będę niesamowitą matką"

Bella Hadid pozuje z ciężarną siostrą

Na Instagramie młodszej z modelek pojawiło się pamiątkowe zdjęcie wykonane trzy miesiące temu. Bella pochwaliła się zaokrąglonym brzuchem siostry i sama odsłoniła swój. W zabawny sposób skomentowała post.

11 czerwca 2020 roku... Mój od burgera, a Gigi do Zayna. Tak bardzo Was kocham - nie mogę przestać płakać - ekscytuje się Bella szczęściem siostry.
 

W komentarzach nie zabrakło przepełnionych radością komentarzy. Fani pisali, że Gigi wygląda ślicznie, a Belli udał się żart.

To jest tak przepiękny obrazek, że umieram!
Takie zdjęcie wywołuje natychmiastowy uśmiech na twarzy.
Omg, najpiękniejsze aniołki na świecie!

Fakt, siostry Hadid wyglądają pięknie, jednak fani tej starszej z niecierpliwością wyczekują, aż dziecko jej i Zayna Malika pojawi się na świecie. Kto wie, może już jest?

ZOBACZ TEŻGigi Hadid i Zayn Malik będą mieli córkę? Fani już spekulują na temat płci dziecka. Jeden szczegół nie daje im spokoju