Gigi Hadid pierwszy raz pokazała ciążowy brzuch. Jest naprawdę spory. "Jejku, jaka piękna!"

Gigi Hadid i Zayn Malik wkrótce zostaną rodzicami. Modelka po raz pierwszy pokazała ciążowe krągłości.

Gigi Hadid i Zayn Malik to jedna z najpopularniejszych par światowego show-biznesu. Modelka i muzyk mają jednak za sobą burzliwą przeszłość - po prawie trzech latach udanego związku, rozstali się. Rozłąka uświadczyła ich jednak w przekonaniu, że nie potrafią bez siebie żyć. Zeszli się i postanowili założyć rodzinę. W kwietniu Gigi oficjalnie potwierdziła tę informację, ale dopiero teraz pochwaliła się ciążowymi krągłościami.

Zobacz wideo Czy karmienie piersią zabezpiecza przed ciążą?

Gigi Hadid pokazała zaokrąglony brzuch

Informacje o ciąży Gigi zaskoczyły cały świat. Po pierwsze, na dziecko zdecydowała się krótko po tym, jak zeszła się z Malikiem, a po drugie, wielu fanów boi się, że po urodzeniu dziecka modelka już nie wróci na wybieg. Być może gwiazda miała dosyć życia na świeczniku oraz ciągłego podróżowania po świecie i zapragnęła spełnić się w roli mamy? Już niedługo to nastąpi, bowiem po jej najnowszym nagraniu widać, że poród zbliża się wielkimi krokami. Brzuch jest naprawdę spory, a Gigi promienieje!

Gigi HadidGigi Hadid screen Instagram / @gigihadid

Fani nie kryli zadowolenia z faktu, że w końcu zobaczyli ciążowe krągłości modelki.

Życzę zarówno Tobie, jak i Zaynowi wszystkiego, co najlepsze!
Jejku, jaka piękna w tej ciąży!
Wyglądasz przepięknie! Jestem dumna i gratuluję!

Cały film z udziałem modelki możecie obejrzeć w jej najnowszym poście na Instagramie. Dodamy tylko, że Gigi jakiś czas temu tłumaczyła, dlaczego nie pokazuje często ciążowych krągłości. Uważa, że to bardzo prywatna sprawa i chce przeżyć ją z dala od medialnego szumu.

ZOBACZ TEŻWpadek na wybiegu widzieliśmy mnóstwo, ale ta była nietypowa. Gigi Hadid wiedziała, jak sobie poradzić