Okropna wpadka prezenterki TVP na Festiwalu w Opolu. Najpierw pomyliła nazwiska artystów. Potem było jeszcze gorzej

Prezenterka telewizyjna Kinga Kwiecień zapomniała nazwiska wokalistki, która zdobyła nagrodę telewidzów. Nagranie z tym fragmentem już podbija sieć.

Za nami 57. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Jak zwykle na scenie pojawiły się wielkie gwiazdy oraz uzdolnieni debiutanci. Nie zabrakło także emocji i wzruszeń. Beata Kozidrak rozpoczęła swój występ utworem "Dwa serca, dwa smutki", który zadedykowała swojej zmarłej mamie. Inni za to zaskoczyli. Justyna Steczkowska dała elektryzujący popis w kusym stroju i blond peruce. Producenci z pewnością liczyli, że obejdzie się bez niechcianych wpadek na wizji. Jednak akurat to się nie udało.

Wpadka prezenterki telewizyjnej na Festiwalu w Opolu

Kinga Kwiecień to dobrze znana dziennikarka Telewizji Polskiej. To właśnie ona była autorką materiału o "amerykańskim projektancie" zachwalającym styl Agaty Dudy - Christianie Paulu. Prezenterka ponownie zwróciła na siebie uwagę, ale tym razem podczas Festiwalu w Opolu. A wszystko przez wpadkę na żywo.

Michał Adamczyk połączył się z Kingą Kwiecień w trakcie emisji "Wiadomości". Kobieta miała opowiedzieć o koncercie Debiutów. Jednak kiedy chciała przedstawić zwyciężczynię nagrody przyznawanej przez telewidzów, zapomniała jej nazwiska.

Nagrodę Anny Jantar wygrał Kamil Czeszel. Decyzją publiczności wygrała Izabela, yyy, Czeszel. Przepraszam, Izabela... yyy... To był wieczór wyjątkowy, w którym zobaczyliśmy największe opolskie przeboje - relacjonowała.

Chodziło oczywiście o Izabelę Zalewską, która wykonała utwór „Cień nadziei”. W 2019 roku została laureatką programu "Szansa na Sukces".

Fragment nagrania możecie obejrzeć poniżej lub na stronie TVP, klikając TUTAJ.

 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Drugi dzień festiwalu w Opolu. Lisowska nie miała sobie równych. Co za dekolt! Wyszkoni w różowych włosach

Zobacz wideo Tego nie da się 'odzobaczyć', czyli wpadki telewizyjne, które zapamiętamy na długo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.