Justyna Steczkowska ćwiczy zmysłową choreografię na Instagramie. Prawie jak w finale "Tańca z Gwiazdami". Petarda!

Justyna Steczkowska opublikowała na InstaStories filmy nagrane podczas prób choreograficznych przed występem. Rasowa tancerka!

Justyna Steczkowska jest nie tylko uzdolnioną wokalistką, ale i tancerką. Swoimi umiejętnościami na parkiecie chwaliła się bowiem w 2007 roku, kiedy to wywijała piruety na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Choć Kryształową Kulę sprzed nosa zgarnęła jej Anna Guzik, doświadczenie pozostało, a Jusia chętnie wykorzystuje je podczas muzycznych wystąpień. Właśnie pochwaliła się nagraniami z prób. Na scenie będzie gorąco!

ZOBACZ TEŻJustyna Steczkowska wspina się bez butów i w bikini. "Jak można gołymi stopami chodzić po takich skałach?"

Zobacz wideo Justyna Steczkowska na egzotycznych wakacjach chwali się ciałem w bikini. Wygląda fenomenalnie!

Justyna Steczkowska trenuje nowy układ taneczny

Na instagramowej relacji gwiazdy pojawiło się klika nagrań wykonanych na sali treningowej. Justyna Steczkowska tańczy z profesjonalistami i ćwiczy przed występem na żywo nowy układ. Ma na sobie kwiecisty zestaw i świetnie sobie radzi. Za poruszanie pośladkami Iwona Pavlović z pewnością dałaby jej dziesiątkę!

Zobacz wideo

Fani są zachwyceni takimi widokami. Warto dodać, że Justyna od zawsze prezentuje nienaganną sylwetkę, o której marzy wiele Polek. Ponadto ma świetne wyczucie stylu i nawet po nierównym chodniku paraduje w wysokich szpilkach niczym modelka Victoria's Secrets na wybiegu.Tak było chociażby ostatnio, kiedy to paparazzi przyłapali gwiazdę na spotkaniu z synami w centrum Warszawy

Jak podobają Wam się sceniczne ruchy Justyny? Powinna tańczyć więcej? Może nagra kiedyś taneczną płytę? 

ZOBACZ TEŻJustyna Steczkowska wyłania się z wody i zachwyca ciałem. "Jak Halle Berry w Bondzie". A nawet jeszcze lepiej!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.