Justyna Steczkowska wspina się bez butów i w bikini. "Jak można gołymi stopami chodzić po takich skałach?"

Justyna Steczkowska pochwaliła się zdjęciami i nagraniami z wakacji. Piosenkarka nie próżnuje i wspina się po skałkach. Zobaczcie sami.

Justyna Steczkowska wyjechała na wakacje. Gwiazda nie zdradziła, gdzie się zatrzymała, ale chętnie chwali się zdjęciami czy nagraniami z gorących plaż. Na Instagramie piosenkarki pojawiły się też nagrania, na których widać, jak wspina się po skałkach. 

Zobacz wideo Justyna Steczkowska na wakacjach wspina się po skałkach

Justyna Steczkowska na wakacjach

Gwiazdy nawet na wakacjach nie pozwalają sobie na słodkie lenistwo i uważają, że urlop nie zwalnia od treningów. Jakiś czas temu głośno było o tym, jak na wakacjach ćwiczy Anna Lewandowska, teraz widać, że o utrzymanie idealnej sylwetki walczy też Justyna Steczkowska. Gwiazda postawiła jednak na niekonwencjonalną aktywność fizyczną. I tak zamiast gimnastyki na macie wybrała wspinanie się po skałkach. I to jakie! Steczkowska postanowiła bowiem wejść na jeden ze szczytów bez butów i do tego w bikini (wideo możecie zobaczyć w górnej części tego artykułu). 

Udało się! Polecam zamiast treningu na wakacjach - napisała pod jednym ze zdjęć na InstaStories.

Na instagramowych nagraniach widać też, że artystka ma nie tylko fantastyczną kondycję, ale może pochwalić się też kapitalną figurą. Bikini odsłoniło wszak jej umięśnione ciało. 

Justyna Steczkowska na wakacjachJustyna Steczkowska na wakacjach Fot. justynasteczkowska/Instagram

Fani komentują

Pod nagraniami z wakacji Steczkowskiej szybko pojawiło się wiele komentarzy. Internauci komplementowali nie tylko formę piosenkarki, ale też jej sylwetkę. 

Jak można gołymi stopami chodzić po takich skałach?
Podziwiać Cię, jak się gramolisz na szczyt, to uczta.
Petarda.
Wow, odważnie! - pisali.

A jak wam podoba się Justyna Steczkowska w takiej odsłonie? Myślcie, że wspinaczka bez butów mogła być niebezpieczna?