Cezary Pazura nie chciał pocałować Anny Przybylskiej. Powód? Aktorka miała opryszczkę. Szybko go zripostowała

Cezary Pazura wrócił wspomnieniami do sceny pocałunku z filmu "Kariera Nikosia Dyzmy". Jak się okazuje, nie chciał pocałować Anny Przybylskiej, bo miała opryszczkę.

Cezary Pazura od kilku lat prężnie działa na YouTube. Kanał prowadzony przez aktora zyskał już ponad 700 tysięcy subskrybentów, a ta liczba wciąż rośnie. W swoich filmach sam zainteresowany w ciekawy sposób opowiada o kulisach swojego zawodu. W jednym z filmików wrócił wspomnieniami do sceny pocałunku z Anną Przybylską, z której chciał się wymigać. Jak się później okazało, bezskutecznie.

ZOBACZ TEŻ: Jarosław Bieniuk wspomina Annę Przybylską. Opublikował fragment filmu, w którym zagrała. "Nasza piękna Aneczka"

Cezary Pazura wspomina pocałunek z Anną Przybylską

Cezary Pazura wiele lat temu zagrał w filmie "Kariera Nikosia Dyzmy". Bohater, w którego się wówczas wcielał, miał krótki romans z córką ministra, którą to grała właśnie Anna Przybylska. Gdy przyszło do sceny pocałunku tej dwójki, aktor zaprotestował, ponieważ zauważył, że ekranowa partnerka ma opryszczkę. Nie chciał się zarazić. 

Powiedziałem, kurde, jestem wrażliwy, nie będę ją całował z opryszczką, bo się nią zarażę, nie? I mówię do reżysera: Nie będę się z nią całował, bo ona ma opryszczkę - wspomina aktor w jednym ze swoich filmów. 

Na reakcję Anny Przybylskiej nie musiał długo czekać. Aktorka szybko go zripostowała. 

Pazura, pogięło cię? Cała Polska by chciała, żeby się Przybylska z nimi całowała, a ty nie chcesz, bo ja mam opryszczkę? - miała odpowiedzieć Przybylska. 

Jak już wiemy, Cezary Pazura już dłużej nie protestował, dzięki czemu udało się nakręcić scenę pocałunku. 

ZOBACZ: Cezary Pazura grozi palcem przyszłym adoratorom starszej córki. ''Trzeba się rozejrzeć za porządnym bejsbolem''

Zobacz wideo Cezary Pazura mówi o swojej relacji z Januszem Gajosem
Więcej o: