Cezary Pazura grozi palcem przyszłym adoratorom starszej córki. ''Trzeba się rozejrzeć za porządnym bejsbolem''

Cezary Pazura opublikował zdjęcie z najstarszą córką. Amelia rośnie jak na drożdżach!

Cezary Pazura jest spełnionym i szczęśliwym człowiekiem. Od lat rozwija karierę aktorską, a w życiu prywatnym również ma mnóstwo powodów do radości. Stworzył rodzinę z Edytą, z którą doczekał się trójki dzieci. Niedawno aktor opublikował zdjęcie z najstarszą córką i opatrzył je żartobliwym podpisem.

Zobacz wideo Edyta Pazura pochwaliła się uroczym filmikiem. Pokazała, jak Cezary smaruje kremem do opalania swoją małą córeczkę

Cezary Pazura pozuje z córką

Cezary i Edyta Pazurowie mają trójkę dzieci. Najstarsza z nich, Amelia, przyszła na świat w 2009 roku. Antoni Józef urodził się w 2012 roku, a najmłodsza, Rita, ma zaledwie dwa lata. Szczęśliwi rodzice spędzają z pociechami każdą wolną chwilę. Zarówno aktor, jak i jego żona nigdy nie ukrywali, że rodzicielstwo daje im mnóstwo radości, a urywkami z życia dzielą się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na Instagramie Cezarego znajdziemy sporo rodzinnych zdjęć. Gwiazdor regularnie publikuje zdjęcia żony, a także dzieci. Tym razem pochwalił się ujęciem z najstarszą córką. Amelia ma już jedenaście lat i rośnie jak na drożdżach. Dumny tata zdaje sobie sprawę, że niedługo zaczną się za nią rozglądać adoratorzy. Znalazł jednak na to sposób.

Moja Gwiazdeczka kochana stale rośnie... Trzeba już się rozejrzeć za porządnym "bejsbolem" - napisał pod zdjęciem.
 

Reakcja fanów była błyskawiczna. Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Internauci docenili poczucie humoru aktora, a także zwrócili uwagę na jego uroczą córkę. 

Niech pan szuka, panie Czarku. Młoda, śliczna dziewczyna.
Podobna bardzo do tatusia to powodzenie u płci przeciwnej będzie miała.
Ta dziewczynka to cała matka jakby skore zdjąć. Matka się córki nie wyprze - czytamy w komentarzach.

Jak widać zdania na temat tego, do kogo bardziej podobna jest Amelia, są mocno podzielone. Niektórzy sądzą, że przypomina tatę, inni z kolei uważają, że to żywa kopia mamy.