Sylwia Grzeszczak na Instagramie jest dość skromna, teraz jednak odsłoniła więcej ciała. Fani zachwyceni jej figurą [WIDEO]

Sylwia Grzeszczak wyleciała z bliskimi na wakacje. Na Instagramie chwali się pięknymi widokami i wysportowaną sylwetką. Fani wpadli w euforię.

Sylwia Grzeszczak jest jedną z najpopularniejszych artystek w naszym kraju. W odróżnieniu jednak od większość gwiazd, stara się strzec życia prywatnego i nie udziela wywiadów. Nie opowiada nawet o relacjach ze sławnym mężem. Podczas jednej z ostatnich wizyt w "Dzień Dobry TVN", prowadzący chcieli wyciągnąć" z niej jakieś smaczki, ale nie udało się. Sylwia szybko zmieniła temat i mówiła o nowej muzyce. Nieprawdziwe okazały się również plotki o drugiej ciąży artystki. Grzeszczak jest bardzo szczuplutka, co pokazała właśnie fanom na Instagramie. 

POLECAMYSylwia Grzeszczak pożegnała się z burzą blond loków. W mediach społecznościowych pochwaliła się nową fryzurą

Zobacz wideo Sylwia Grzeszczak zachwyca sylwetką podczas wakacji

Sylwia Grzeszczak zachwyca fanów sylwetką, pozując w sportowym stroju

Sylwia nie poszła w ślady większości publicznych osób i mimo pandemii wyleciała na wakacje za granicę. Od kilku dni na jej instagramowym profilu możemy podziwiać piękne krajobrazy i samą artystkę, która wprawiła internautów w stan euforii, pokazując wysportowane ciało.

 

Pod fotografią nie brakuje komplementów.

Ale Ty masz piękne nogi! Pozdrawiam przepięknie.
Zaskakujesz coraz bardziej.
Nie ma co, wyglądasz tu jak nastolatka.

Sylwia mieszka na co dzień w Poznaniu razem ze swoim mężem, Marcinem "Liberem" Piotrowskim i pięcioletnią córką Bogną. Oboje stronią od warszawskich ścianek, lecz chętnie występują na największych scenach w Polsce podczas różnych festiwali.

ZOBACZ TEŻSylwia Grzeszczak została zaatakowana podczas koncertu. Było niebezpiecznie. ''Mężczyzna wykręcał mi rękę''

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.