Sylwia Grzeszczak pożegnała się z burzą blond loków. W mediach społecznościowych pochwaliła się nową fryzurą

Sylwia Grzeszczak zmieniła fryzurę. Wokalistka zaprezentowała efekty metamorfozy na Instagramie.

Mimo że Sylwia Grzeszczak brała udział w "Idolu", to program nie przyniósł jej popularności. Dopiero dzięki drugiej płycie wydanej w 2011 roku zyskała sławę. Fani poznali ją jako długowłosą brunetkę z prostą grzywką. Przez lata trzymała się ciemnego odcienia włosów, jednak w ubiegłym roku zaskoczyła wszystkich drastyczną zmianą koloru na głowie. Podczas występów prezentowała burzę platynowych loków. Żona Libera ponownie zdecydowała się na zmianę fryzury, a efektami pochwaliła się na Instagramie.

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Sylwia Grzeszczak pochwaliła się nową fryzurą

Artystka pokazała na Instagramie, że powróciła do ciemniejszego odcienia włosów. Sylwia zdecydowała się na ombre z rozjaśnionymi końcówkami. Niewątpliwie gwiazda przedłużyła włosy, ponieważ wcześniej publikowała zdjęcia, na których sięgały ramion. Teraz Grzeszczak może pochwalić się długimi puklami. 

 

Pod publikacją nie zabrakło komentarzy. Fani pytali, kiedy Sylwia wróci na scenę, ale też pisali, że dobrze jej zrobił powrót do ciemnego koloru.

Pięknie ci w tym kolorze! W końcu się doczekałam powrotu do brązu.
Prześlicznie ci w tym kolorze.
Fajnie, że wróciłaś do ciemnych - pisali internauci.

Obserwatorzy Sylwii składali jej gratulacje. Dlaczego? Liber i Sylwia Grzeszczak świętują rocznicę ślubu. Para stanęła na ślubnym kobiercu 28 lipca 2014 roku. Muzycy doczekali się pięcioletniej córki Bogny. 

Przyłączamy się do życzeń internautów!

ZOBACZ TEŻ: Sylwia Grzeszczak pokazała się bez makijażu i bujnych loków. "Normalna dziewucha. Nie wypucowana jak jajka na Wielkanoc"