Salma Hayek niewiele zmieniła się przez lata. Nie uwierzycie, czemu zawdzięcza swoje powodzenie

Salma Hayek to niewątpliwie jedna z najgorętszych latynoskich gwiazd Hollywood. Czemu zawdzięcza swój wygląd? Jak wyglądała w młodości?

Salma Hayek wielokrotnie była tytułowana najpiękniejszą i najseksowniejszą kobietą w Hollywood. Aktora słynie z kobiecych kształtów i niezwykłej urody. Mimo upływu lat nadal jest obiektem westchnień wielu mężczyzn na całym świecie. W tym roku gwiazda skończy 54 lata, a sprawia wrażenie, jakby czas się dla niej zatrzymał. Aż trudno w to uwierzyć, ale Salma nie katuje się żadnymi dietami! Jaki jest więc jej sekret?

Salma Hayek hollywoodzka ikona piękna

Salma Hayek zawładnęła sercami widzów (szczególnie męskich) dzięki głównej roli w filmie "Frida"( za którą była nominowana do Oscara) i Caroline w filmie "Desperado", gdzie zagrała u boku Antoniego Banderasa. Aktorka słynęła z burzy czarnych loków. Salma zagrała jeszcze w wielu produkcjach, gdzie najczęściej wcielała się w postać seks bomby.

Salma HayekSalma Hayek eastnews

Salma jak przystało na hollywoodzką piękność, kradła także serca kolegów z planu. Była związana z aktorami takimi jak Edward Norton, Edward Atterton i Richard Crenn Jr. Jednak ostatecznie serce gwiazdy zdobył francuski przedsiębiorca Francois-Henri Pinault. Para związała się w 2006 roku, a w 2009 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Tutaj warto dodać, że mężem Salmy jest jeden z najbogatszych przedsiębiorców na świecie, który zajmuje się głównie firmą Kering.

Salma i Francois-Henri wychowują także córkę Valentinę urodzoną w 2007 roku. Francois ma jeszcze trójkę dzieci z poprzednich związków.

Salma HayekSalma Hayek eastnews

Salma Hayek słynie z tego, że pomimo wieku stroni od zabiegów upiększających i operacji plastycznych (w przeciwieństwie do innych hollywoodzkich gwiazd). Podobno sekretem jej urody jest to, że kocha jeść.

Nie będę używać botoksu. Wiesz dlaczego? Bo jem! Jem tłuszcz, warzywa, jem wszystko. Jeśli zbyt dużo ćwiczysz i nie jesz, to twoja skóra wygląda okropnie i zaczyna się starzeć. Trzeba też jeść węglowodany, żeby nie spowolnić swojego metabolizmu - powiedziała

Gwiazda także wielokrotnie powtarzała, że jej zdaniem obecnie panuje zbyt duża presja, która wiele kobiet zmusza do chudnięcia. Jej zdaniem to świat mody promuje chłopięcy i niezdrowy wygląd u kobiet.

Zgadzacie się z Salmą?

Zobacz wideo Salma Hayek dziękuje fanom na Instagramie odważnymi nagraniami