Polska modelka wyszła za mąż! Postawiła na bardzo dziewczęcą i dość swobodną kreację. Kim jest mąż pięknej Polki?

Zosia Nowak wyszła za mąż. Polska modelka pokazała zdjęcia z pięknej, ale skromnej ceremonii. Jej ukochany to prawdziwy przystojniak.

Zosia Nowak od paru lat robi karierę poza granicami Polski. Jednym z jej największych sukcesów było dołączenie do aniołków Victoria Secret w 2015 roku. Od tego czasu co chwila pojawia się na okładkach znanych magazynów, chodzi po światowych wybiegach i pozuje dla największych projektantów. Jednak nie tylko osiągnęła zawodowy sukces, ale i odnalazła prawdziwą miłość. Zosia Nowak wyszła za mąż..

Zosia Nowak wyszła za mąż

Fotografia pojawiła się na Instagramie modelki. Zosia w tym wyjątkowym dniu postawiła na skromną, koronkową suknię ślubną w stylu boho. Podobnie było z fryzurą, która była bardzo prosta. Całość wyjątkowej stylizacji dopełniła bukietem z polnych kwiatów. Razem z mężem Fernando prezentowali się świetnie. 

Wiele razy byłam panną młodą (oczywiście, jako modelka), ale teraz 1 sierpnia stałam się tą prawdziwą, w prawdziwym życiu - napisała pod zdjęciem.

W opisie odniosła się także do męża.

Teraz pora potraktować lekcję polskiego na poważnie - zażartowała Zosia.
 

Kim jest mąż Zosi Nowak?

Z Instagrama modelki udało nam się dowiedzieć, że wybrankiem Zosi jest Brazylijczyk Fernando Sippel, który także zajmuje się branżą modową. Fernando zajmuje się fotografią i uwielbia podróże. Obecnie razem z żoną mieszka w Nowym Jorku. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.