Żona Krychowiaka chwali się nową fryzurą. Celia Jaunat ma teraz grzywkę jak "Lewa". Piłkarz jest zachwycony

Celia Jaunat opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie. WAG zaprezentowała fanom delikatnie odświeżony wizerunek. Żona Krychowiaka zmieniła fryzurę.

Nic tak bardzo nie fascynuje internautów jak nowe fryzury gwiazd. Wystarczy, że któraś z pań lekko rozjaśni włosy i już mówi się o metamorfozie. Tym razem pod lupę bierzemy żonę Grzegorza Krychowiaka, Celię Jaunat. WAG opublikowała na Instagramie zdjęcie w grzywce. Dobra zmiana?

POLECAMYGrzegorz Krychowiak pokazał swoją stylizację na wideokonferencję. Góra elegancka, a dół? "Gdzie są porteczki?"

Zobacz wideo Celia Jaunat zaprezentowała się w nowej fryzurze. Teraz ma grzywkę

Celia Jaunat pochwaliła się nową fryzurą. Postawiła na grzywkę

Instagram żony Grzegorza Krychowiaka jest piękny. Celia publikuje na nim zdjęcia ze wspaniałych podróży, nieustannie chwaląc się kolejnymi stylizacjami, na które składają się oczywiście ubrania od światowych projektantów. WAG ma w szafie na przykład kilka toreb od Hermesa, a wartość każdej z nich przekracza zazwyczaj sto tysięcy złotych. Na nowym zdjęciu opublikowanym przez Jaunat na Instagramie również dostrzegamy model od francuskiego domu mody. Uwagę przykuwa jednak coś innego. Celia zmieniła fryzurę. Ma grzywkę jak Anna Lewandowska.

Po sześciu miesiącach w końcu w domu. Tak bardzo tęskniłam za swoim krajem - napisała.
 

Pod postem posypały się komplementy. Fani z całego świata pisali, że Celia wygląda ślicznie, a zmiana fryzury była strzałem w dziesiątkę.

Bomba!
Wyglądasz prześlicznie!

Komentarz zostawił również ewidentnie zachwycony nowym wizerunkiem żony Grzegorz.

Madame Krychowiak.

Jak to mówią, ładnemu we wszystkim ładnie. A Wam, w jakiej wersji śliczna Celia podoba się bardziej?

ZOBACZ TEŻGrzegorz Krychowiak skończył 30 lat. Celia złożyła mu życzenia, a przy okazji pokazała nowe zdjęcie ze ślubu. Piękne jak z katalogu

Więcej o: