Grzegorz Krychowiak pokazał swoją stylizację na wideokonferencję. Góra elegancka, a dół? "Gdzie są porteczki?"

Grzegorz Krychowiak już wiele razy pokazał, że ma nieszablonowe podejście do mody. Piłkarz znów nas zaskoczył.

Domowa izolacja wywróciła życie wielu osób do góry nogami. Zwłaszcza tych, które teraz pracują zdalnie. Jedną z podstawowych form komunikacji pracowników stały się wideokonferencje. Udział w nich nierzadko wymaga odpowiedniego ubioru, co może być nie lada wyzwaniem, szczególnie kiedy już przyzwyczaimy się do paradowania całymi dniami w dresach lub piżamie. Grzegorz Krychowiak zna ten problem, jednak znalazł sprytne i zabawne rozwiązanie.

Zobacz wideo

Grzegorz Krychowiak w domowym biurze

Grzegorz Krychowiak, podobnie jak wielu piłkarzy, rozkręca też własny biznes. W tym wypadku mowa o modzie. Sportowiec nigdy nie ukrywał, że ma słabość do stylowych ubrań, a od niedawna łączy kolejną pasję z pracą. Biznes kręci się nawet w czasie izolacji. Krychowiak jest w stałym kontakcie ze swoimi współpracownikami na Skype. Ostatnio pochwalił się na Instagramie fotką zza kulis wideokonferencji. Uwagę zwraca jego na wpół profesjonalna stylizacja złożona z marynarki, koszuli i krawatu oraz... majtek i skarpetek.

Stylizacja na rozmowę przez Skype w domu - zażartował.
 

To się nazywa połączenie mody i wygody. Najważniejsze, że rozmówcy widzą go w wersji służbowej. Pomysłowość Krychowiaka rozbawiła jego obserwatorów. 

Grunt, że odpowiednie skary na stopach.
A gdzie są porteczki?
Haha, już widzę, jak trzeba by było wstać - piszą.

Jak widać, piłkarz ma do siebie zdrowy dystans i nie boi się go pokazywać. Swoją drogą, jeśli domowa izolacja potrwa jeszcze kolejne tygodnie, to prędzej czy później chyba każdy pracownik zdalny skorzysta z patentu Krychowiaka. Pamiętajcie tylko o tym, żeby skarpetki pasowały do reszty! ;)

Więcej o: