Grzegorz Krychowiak skończył 30 lat. Celia złożyła mu życzenia, a przy okazji pokazała nowe zdjęcie ze ślubu. Piękne jak z katalogu

Célia Jaunat i Grzegorz Krychowiak od miesiąca są małżeństwem. Z okazji urodzin piłkarza, modelka pokazała ich zdjęcie ze ślubu.

W grudniu ubiegłego roku Grzegorz Krychowiak i Célia Jaunat po ośmiu latach związku powiedzieli sobie "tak". Ceremonia odbyła się w tajemnicy przed mediami, ale świeżo upieczeni małżonkowie chwalą się zdjęciami ze ślubu.

Célia Jaunat pokazała drugą kreację ślubną i obrączkę:

Célia Jaunat świętuje urodziny Grzegorza Krychowiaka

W środowe przedpołudnie Célia Jaunat wrzuciła na swój profil na Instagramie post, w którym złożyła urodzinowe życzenia Krychowiakowi. Przypomnijmy, że piłkarz skończył w tym roku 30 lat.

Wszystkiego najlepszego dla mojego męża, mojego najlepszego przyjaciela, mojego kochanka, mojego powiernika, mojej bratniej duszy - napisała modelka.

Do życzeń dołączyła niepublikowane wcześniej zdjęcie z ich bajkowego ślubu. Przypomnijmy, że para pobrała się w Omanie. Tam też nowożeńcy spędzili miesiąc miodowy. Wypoczywali wówczas w luksusowym hotelu Anantara Al Jabal Al Akhdar Resort, w którym cena za apartament z widokiem na klif sięga do 6 tys. złotych za dobę.

Pod urodzinowym postem Célii szybko pojawiły się życzenia i komplementy od fanów piłkarza.

Wszystkiego najlepszego dla jubilata.
Piękna para - piszą.

I my również się dołączamy. 100 lat!

Więcej o:
Komentarze (4)
Célia Jaunat złożyła życzenia urodzinowe Grzegorzowi Krychowiakowi. "Mój powiernik, bratnia dusza". Pokazała też nowe zdjęcie ze ślubu
Zaloguj się
 • reniaaa

  Oceniono 2 razy 2

  Wszystkiego dobrego dla obojga. Nie tak dawno oglądałam jakiś wywiad z nim. Jak to miło dla odmiany posłuchać piłkarza, który ma coś sensownego do powiedzenia :) Tak po prostu, o życiu, nie tylko o dietach i treningach.

 • krytycznavvagina

  0

  To mi totalnie wygląda na białe małżeństwo sorry.

 • dodosdontquack

  0

  krolowa

 • zbieramnienawymioty

  0

  Jeżeli to katalog mebli z płyty paździerzowej, to faktycznie zdjęcie jest "piękne jak z katalogu"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX