Celia Jaunat pochwaliła się zdjęciami z podróży poślubnej. Cena za hotel robi wrażenie. Z Krychowiakiem nie oszczędzają na miesiącu miodowym

Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak parę dni temu wzięli ślub w tajemnicy przed mediami. Teraz para wyruszyła w podróż poślubną. Zobaczcie, do jakiego pięknego miejsca wyjechali!

Ślub Grzegorza Krychowiaka i Celi Jaunat był ogromnym zaskoczeniem. Para po ośmiu latach postanowiła sformalizować swój związek bez obecności kamer i mediów. Teraz żona piłkarza na swoim InstaStories pochwaliła się zdjęciami i filmikami z podróży poślubnej. Przepiękne miejsce!

ZOBACZ WIĘCEJ: Grzegorz Krychowiak wziął ślub! "Najlepszy gwiazdkowy prezent". Blask obrączki Celii może Was oślepić

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat w podróży poślubnej

Para postanowiła pozostać na miesiąc miodowy w Omanie, gdzie parę dni wcześniej wzięła ślub. Małżonkowie zatrzymali się w hotelu Anantara Al Jabal Al Akhdar Resort, w którym cena za apartament z widokiem na klif sięga do 6 tys. złotych za dobę. W luksusowym pokoju mają do dyspozycji prywatny basen, a także mogą rozkoszować się wspaniałym widokiem.

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat w podróży poślubnejGrzegorz Krychowiak i Celia Jaunat w podróży poślubnej Fot. Celia Jaunat

Jednak to nie koniec niespodzianek. Celia pokazała również, jak wygląda ich sypialnia. Specjalnie dla zakochanych ogromne łóżko zostało przystrojone płatkami róż, które układają się w serce. Jak romantycznie! Sprawdźcie w naszej galerii.

Spójrzcie na najdroższe pierścionki zaręczynowe gwiazd:

Zobacz wideo

My jesteśmy zachwyceni miejscem, do którego udali się małżonkowie. Wy również?

BO

Więcej o: