Celia pokazała zdjęcia ze ślubu z Grzegorzem Krychowiakiem. Zdobna suknia? Nic z tego. Panna młoda zaskoczyła skromną kreacją

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat wzięli ślub w tajemnicy przed mediami. Teraz na Instagramie żona piłkarza pokazała zdjęcia z uroczystości.

W wigilię do mediów trafiła informacja, że Grzegorz Krychowiak poślubił swoją wieloletnią partnerkę Celię. Modelka pochwaliła się piękną obrączką i dopiero teraz zdecydowała się zdradzić więcej szczegółów z uroczystości.

Grzegorz Krychowiak wziął ślub

Ceremonia zaślubin odbyła się jedynie w towarzystwie najbliższych i z dala od mediów. Znając zamiłowanie małżonków do przepychu, mogliśmy sobie wyobrażać, że ich ślub urządzony był z pompą, a panna młoda zachwycała bajeczną suknią ślubną. Nic z tego.

Na Instagramie pojawiły się zdjęcia. Dzięki temu możemy zobaczyć, że wzięli ślub cywilny. Panna młoda miała biały garnitur, do którego dobrała białe szpilki. Zdecydowała się na dość mocny makijaż z podkreślonym okiem, a włosy ułożyła w delikatne fale. Pan młody nieco bardziej zaszalał ze stylizacją. Miał srebrny garnitur w paski, krawat w podobnym odcieniu oraz białą koszulę.

 

Jeszcze raz gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

AW

Więcej o: