Celia Krychowiak pokazała swoją drugą ślubną kreację. W białej sukni prezentuje się zjawiskowo

Celia Krychowiak na Instagramie wciąż relacjonuje szczegóły ślubu z Grzegorzem Krychowiakiem. Tym razem pokazała drugą suknię ślubną.

Minione święta Bożego Narodzenia obfitowały w śluby i zaręczyny wśród gwiazd. Swój związek sformalizować postanowili m.in. Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunta. Była to niemała niespodzianka dla fanów piłkarza. Nie było bowiem tajemnicą, że Krychowiak nie planował ślubu, o czym otwarcie mówił w wywiadach. W końcu jednak zmienił zdanie i zorganizował ceremonię w tajemnicy przed mediami. Teraz od kilku dni Celia chętnie pokazuje nowe zdjęcia z ceremonii i miesiąca miodowego. 

Celia Krychowiak pokazała drugą suknię ślubną

W dniu ślubu Celia zaskoczyła swoją stylizacją, ponieważ włożyła biały, elegancki garnitur. Okazuje się jednak, że nie była to jej jedyna kreacja. Na Instagramie pojawił się krótki filmik, na którym można podziwiać widok z apartamentu dla nowożeńców, a także długą, białą suknię ślubną, którą żona piłkarza miała na sobie.

Zobacz wideo

Celia postawiła na nietypowy projekt. W końcu panny młode najchętniej wybierają suknie o fasonach "księżniczek" lub "syren", a w przypadku wybranki Krychowiaka nie ma mowy o żadnym z tych popularnych modeli. Celia wybrała bowiem prostą suknię z rozporkiem i długimi rękawami. Do tego cała kreacja była wysadzana błyszczącymi dżetami. Nie da się ukryć, że robiła większe wrażenie niż prosty garnitur, który Celia miała na ślubnej ceremonii. A wam która jej stylizacja bardziej się podobała? 

RG

Więcej o: