Monica Bellucci na wakacjach w Grecji. Przepiękna i naturalna. Dorota Wróblewska doceniła ją w ważnym wpisie

Monica Bellucci zachwyciła naturalnością na wakacjach. Doceniła to Dorota Wróblewska, która sama zachęca do samoakceptacji.

Nie bez powodu Monikę Bellucci określa się mianem najpiękniejszej kobiety świata. Mimo upływu lat (w tym roku skończy 56) prezentuje się świetnie. Aktorka uwielbia swoje kształty, o czym wielokrotnie mówiła. Jej podejście do wyglądu i przemijającej urody doceniła Dorota Wróblewska, która z branżą modową związana jest od lat. Włoska aktorka jest przykładem na to, że kobiecość i klasa nie mają metryki.

Monica Bellucci ikoną stylu i mody

Monica Bellucci obecnie przebywa na wakacjach na jednej z greckich wysp - Paros. Fotoreporterzy przyłapali gwiazdę w dość luźnym, wakacyjnym wydaniu. Monica postawiła też na naturalność, czyli brak makijażu i luźno związane włosy. Podczas urlopu aktorce towarzyszyła prawdopodobnie dobra znajoma. 

Monica Bellucci na wakacjach w ParosMonica Bellucci na wakacjach w Paros eastnews

Monica Bellucci po spacerze udała się do restauracji, by zjeść tamtejsze przysmaki. To też nie umknęło uwadze fotoreporterów, którzy przyłapali gwiazdę jedzącą sałatkę. 

Monica Bellucci na wakacjach w ParosMonica Bellucci na wakacjach w Paros eastnews

O dziwo, podczas wakacyjnego wyjazdu gwieździe nie towarzyszył jej partner Nicolas Lefebvre, francuski rzeźbiarz i model, z którym Monica spotyka się od ponad roku.

Nie tylko Monica Bellucci pozostaje pięknością. Spójrzcie na Salmę Hayek! 

Zobacz wideo Salma Hayek dziękuje fanom na Instagramie odważnymi nagraniami

Dorota Wróblewska chwali Monicę Bellucci

Dorota Wróblewska doceniła podejście gwiazdy do naturalnego wyglądu. Sama funkcjonuje od lat w branży modowej i doskonale wie, jakie narzuca się kanony piękna młodym kobietom. 

Zastanawiam się tylko, dlaczego oceniamy dojrzałość i nie doceniamy tego, co naturalne, dojrzałe, piękne. Dlaczego zachwycamy się "obróbką"? Najgorsze jest to, że wolimy kłamstwo od prawdy. Nieważne, że zdjęcia są obrobione w kilku programach. Nogi wydłużone, oczy powiększone, talia jak osa - napisała Dorota Wróblewska.

Podkreśliła także, że wybiera inwestycję w głowę, a nie w botoks. Jest świadoma swojego wieku i wyglądu.

Zdaję sobie sprawę, że starzeję się. Jest to naturalny proces, który czeka każdego. Nie zatrzymam czasu, ale dbam o swoją kondycję. Najważniejsze, żeby nie stracić tego, co jest najbardziej cenne. Chęci do życia, ekspresji, pokory. Człowiek osiąga starość wtedy, kiedy staje się nudny, marudny i pasywny. Dlatego osobiście nie martwię się tym, że pożegnałam się z młodością. Martwię się tym, że ludzie nie są gotowi na prawdę - dodała.

Następnie wygląd Moniki Bellucci skomentowała jednym zdaniem:

Piękna Monica Bellucci bez względu na ilość zmarszczek.