Monica Bellucci zawsze wygląda pięknie, ale teraz przeszła samą siebie. To też zasługa prześwitującego gorsetu

Monica Bellucci - jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie - znowu zachwyciła. Zapozowała w Rzymie w garniturze o męskim kroju. Pod nim skrywała zaś prześwitujący gorset.

Monica Bellucci pojawiła się na wydarzeniu zorganizowanym przez włoską Akademię Filmową w pałacu Barberinich w Rzymie. Wyglądała olśniewająco - zaprezentowała nie tylko obłędny dekolt, odziany w prześwitujący gorset, ale również nową fryzurę.

Monica Bellucci z nową fryzurą i w prześwitującym gorsecie

Monica Bellucci była we wtorek gościem specjalnym wydarzenia, zorganizowanego przez włoską Akademię Filmową. W pięknym otoczeniu pałacu Barberinich w Rzymie aktorka zaprezentowała się w czarnym garniturze o luźnym kroju. Pod marynarką skrywała gorset z prześwitującym dołem, który pięknie podkreślił jej figurę.

Całości dopełniły długie kolczyki i nowe wydanie fryzury, którą mogliśmy już podziwiać na paryskim Fasion Week. Wtedy jednak aktorka postawiła na bardzo grzeczny wygląd. We wtorek dodała sobie nieco "pazura", zaś efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. 55-letnia gwiazda wyglądała jeszcze lepiej, niż zwykle - a serio, myśleliśmy, że to niemożliwe.

Monica Bellucci na wydarzenie przyszła bez swojego 36-letniego partnera, Nicolasa Lefebvre.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (48)
Monica Bellucci zawsze wygląda pięknie, ale teraz przeszła samą siebie. To też zasługa prześwitującego gorsetu
Zaloguj się
 • Gość: ewa

  Oceniono 64 razy 60

  Można? Można drogie polskie celebrytki. Nie trzeba kłamać w sprawie wieku ani wywalać bufetu po menopauzie. To nawet nie jest kwestia jej urody, bo starzenie dotyczy wszystkich, ale klasy i osobowości, czego nie kupi się za żadne pieniądze. Ta pani ma coś do zaoferowania a tego nie ma ani jedna polska aktoreczko-celebrytka w ciuszkach od Łukasza J., złodzieja Zienia, który okradł własny sklep, "wielkiego" Qpisza od szytych w Chinach koszulek za 1000 zł, złodziejki Violi czy "Goni" alias ekskluzif w rossmanie- z gó...na bata nie ukręcisz.

 • public_enemy

  Oceniono 45 razy 41

  nareszcie ktoś się starzeje z godnością i pięknymi zmarszczkami na twarzy.

 • Gość: mu

  Oceniono 39 razy 37

  Pięknie wygląda.

 • Gość: Come vorrei

  Oceniono 23 razy 23

  Ech Malena, Sam zbieralbym te monety...

 • Gość: ??

  Oceniono 5 razy 5

  Jest taka dostojna, poważna nie liczy na poklask.

 • Gość: Gj

  Oceniono 4 razy 4

  Wow

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX