Monica Bellucci zawsze wygląda pięknie, ale teraz przeszła samą siebie. To też zasługa prześwitującego gorsetu

Monica Bellucci - jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie - znowu zachwyciła. Zapozowała w Rzymie w garniturze o męskim kroju. Pod nim skrywała zaś prześwitujący gorset.

Monica Bellucci pojawiła się na wydarzeniu zorganizowanym przez włoską Akademię Filmową w pałacu Barberinich w Rzymie. Wyglądała olśniewająco - zaprezentowała nie tylko obłędny dekolt, odziany w prześwitujący gorset, ale również nową fryzurę.

Monica Bellucci z nową fryzurą i w prześwitującym gorsecie

Monica Bellucci była we wtorek gościem specjalnym wydarzenia, zorganizowanego przez włoską Akademię Filmową. W pięknym otoczeniu pałacu Barberinich w Rzymie aktorka zaprezentowała się w czarnym garniturze o luźnym kroju. Pod marynarką skrywała gorset z prześwitującym dołem, który pięknie podkreślił jej figurę.

Całości dopełniły długie kolczyki i nowe wydanie fryzury, którą mogliśmy już podziwiać na paryskim Fasion Week. Wtedy jednak aktorka postawiła na bardzo grzeczny wygląd. We wtorek dodała sobie nieco "pazura", zaś efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. 55-letnia gwiazda wyglądała jeszcze lepiej, niż zwykle - a serio, myśleliśmy, że to niemożliwe.

Monica Bellucci na wydarzenie przyszła bez swojego 36-letniego partnera, Nicolasa Lefebvre.

Zobacz wideo