Deva Cassel zagrała w reklamie. Tata Vincent Cassel ostrzega adoratorów córki Moniki Bellucci

Deva Cassel, 15-letnia córka Moniki Bellucci i Vincenta Cassela, wkracza do świata wielkiej mody. Urodę Devy Cassel możemy podziwiać w najnowszej kampanii włoskiego domu mody.

Deva Cassel urodziła się w 2004 roku i jest córką pięknej włoskiej aktorki i modelki Moniki Bellucci oraz francuskiego aktora, reżysera i producenta Vincenta Cassela. Dziewczyna stawia pierwsze kroki w modelingu i ostatnio wystąpiła w najnowszej kampanii promocyjnej zapachu Dolce &Gabbana o nazwie Dolce Shine. Devie na planie towarzyszyła mama, a w sieci już możemy znaleźć spot z udziałem córki aktorów. Vincent na Facebooku pochwalił się reklamą z udziałem córki i skorzystał z okazji, żeby ostrzec ewentualnych adoratorów.

Czy córka Pauliny Sykut interesuje się już modą?

Zobacz wideo

Deva Cassel zaczyna karierę modelki 

Vincent Cassel jest niezwykle aktywny w mediach społecznościowych. Na swojej stronie na Facebooku aktor udostępnił reklamę Dolce & Gabbana z udziałem Devy Cassel. W opisie odstraszył potencjalnych adoratorów córki:

Kto się zbliży, tego zniszczę - napisał wprost.

Nie da się ukryć, że 15-latka odziedziczyła urodę po mamie. Zdjęcia do klipu były realizowane w jednym z najdroższych hoteli na świecie: Palazzo Avino w Ravello we Włoszech. Nad przebiegiem projektu czuwała mama Devy, Monica Bellucci, również doświadczona modelka.

 

Rodzice Devy Cassel: Monica Bellucci i Vincent Cassel

Francuski aktor i włoska modelka poznali się w 1996 roku podczas kręcenia filmu "Apartament", a pobrali trzy lata później. Para doczekała się dwóch córek: Devy i Leonie. Gdy w 2013 roku ogłosili rozstanie, trudno było w to uwierzyć. Ostatecznie Monica i Vincent przez lata uchodzili za jedną z najtrwalszych par aktorskich w Europie.

Początkowo wydawało się, że ich małżeństwo jest idealne. Później wyszło na jaw, że choć żyli razem, to jednak osobno. Oboje mieli zawodowe zobowiązania we Francji i Włoszech i nie mieszkali ze sobą. Mieli dwa osobne domy - jeden w Paryżu, drugi w Rzymie. Przez dłuższy czas takie podejście sprawdzało się w ich związku, jednak, jak mawiała sama Bellucci, z małżeństwem jest tak, że "nigdy nie wiesz, jak długo potrwa. Dzisiaj jest, a za rok - kto wie".

Wróżycie karierę Devie Cassel na miarę Kendall Jenner czy Kai Gerber?

DK

Więcej o: