Robert De Niro otworzył hotel w Warszawie. Wnętrza to prawdziwy luksus, podobnie jak ceny

Już od 3 sierpnia warszawski hotel Roberta De Niro przyjmuje gości. Zerknęliśmy na ceny za noc. Na tle innych luksusowych hoteli w stolicy ten wypada na dość drogi.

Pandemia koronawirusa mocno odbija się na światowej gospodarce, w tym także na branży hotelarskiej. Mimo to Robert De Niro 3 sierpnia otwiera swój hotel w Warszawie. Jak wyglądają wnętrza i ile trzeba zapłacić za jedną noc? Obiekt jest nowoczesny i przestronny, jednak ceny już nie na każdą kieszeń.

ZOBACZ TEŻ: Robert De Niro obciął byłej żonie alimenty o 50 tys. dolarów. Boryka się z problemami finansowymi

Robert De Niro otworzył hotel w Warszawie 

Szef kuchni Nobu Matsuhisa, aktor Robert De Niro oraz producent filmowy Meir Teper są właścicielami marki Nobu, która składa się z kilkudziesięciu restauracji i kilkunastu hoteli na całym świecie. Jeden z nich właśnie otwiera się w Warszawie. 

hotel Nobuhotel Nobu materiały prasowe

Hotel Nobu w Warszawie znajduje się przy ulicy Wilczej, nieopodal Hali Koszyki. W swojej ofercie ma 117 przestronnych pokoi, sale konferencyjne, klub fitness oraz słynną restaurację Nobu, która została otwarta już 17 lipca. Pokoje nie są urządzone w jednolitym stylu. Niektóre są bardzo nowoczesne, inne zaś są ukłonem w kierunku klasyki, co ma być odzwierciedleniem zmian polskich wnętrz. Każdy gość może sam wybrać, w którym pokoju chce być zameldowany. W częściach publicznych hotelu takich jak np. korytarze czy lobby znajdują się dzieła rodzimych twórców z Jankilevitsch Collection. Zdjęcia wnętrz hotelu Nobu możecie zobaczyć w naszej galerii.

ZOBACZ TEŻ: Mickey Rourke grozi Robertowi De Niro. "Coś ci powiem, ty dupku". Aktor miał nazwać kolegę z branży "kłamcą"

Hotel Nobu - ceny

Hotel Nobu to luksusowy obiekt, więc nic dziwnego w tym, że ceny również nie należą do najniższych. Za jedną noc w pokoju standardowym ceny zaczynają się od 650 zł, jednak to dopiero te dolne widełki. Za najdroższy apartament Nobu Suite wydać trzeba już ponad 3800 zł za noc. Na tle cen pokojów standardowych innych pięciogwiazdkowych hoteli w stolicy ten wypada jako jeden z droższych. Pozostałe są tańsze o mniej więcej 150-200 zł za noc.

hotel Nobuhotel Nobu materiały prasowe

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.