Mickey Rourke grozi Robertowi De Niro. "Coś ci powiem, ty dupku". Aktor miał nazwać kolegę z branży "kłamcą"

Mickey Rourke za pośrednictwem Instagrama zwrócił się do kolegi po fachu Roberta De Niro. Gwiazdor "Zapaśnika" podobno został obrażony przez aktora.

Mickey Rourke był niegdyś jednym z najprzystojniejszych amerykańskich aktorów. 67-letek ma na koncie sporo operacji plastycznych i nie zamierza rezygnować korygowania wyglądu. Za pośrednictwem mediów społecznościowych zaczął obrażać Roberta De Niro

Mickey Rourke obraża Roberta De Niro

Gwiazdor "Zapaśnika" za pośrednictwem Instagrama zwrócił się do Roberta De Niro, ponieważ dowiedział się, że w ostatnim wywiadzie aktor wypowiadał się na jego temat. Mickey'owi bardzo się to nie spodobało i zaczął na Instagramie grozić Robertowi. 

Hej, Robert De Niro, zgadza się, mówię do ciebie, wielki pie****y mazgaju. Mój kolega ostatnio powiedział mi, że kilka miesięcy temu cytowano cię, gdy mówiłeś: Mickey Rourke jest kłamcą i gada głupoty. Posłuchaj mnie panie "Twardy w filmach", jesteś pierwszą osobą, która nazwała mnie kłamcą i to w gazetach. Pozwól, że coś ci powiem, ty dupku. Kiedy cię zobaczę, i przyrzekam na Boga, matkę chrzestną, brata i moje wszystkie psy, zawstydzę cię w stu procentach. Niech Bóg będzie mi świadkiem, Mickey Rourke - napisał aktor na Instagramie.
 

Oczywiście pod postem nie zabrakło komentarzy, a internauci kibicowali Mickey'owi, żeby odpłacił się Robertowi. 

O matko Mickey! Jeśli przyrzekasz na psy, to wiem, że traktujesz sprawę poważnie!
De Niro tylko gra twardych gości. 
Bierz się za niego Mickey! - pisali obserwatorzy.

Nie wiadomo, czy w ogóle Robert De Niro obraził kiedykolwiek Mickey'a Rourke'a. Mamy jednak nadzieję, że jeśli już dojdzie do spotkania, to panom uda się ustalić, czy doniesienia są prawdziwe, a w ruch nie pójdą pięści. 

Zobacz wideo Nie tylko głośna kłótnia z Majdanami, czyli Kuba Wojewódzki kontra inne gwiazdy