Mrozu ma nową partnerkę? To piękna modelka. Wybrali się na romantyczne wakacje

Wszystko wskazuje na to, że Mrozu ponownie się zakochał. Jego wybranka to piękna modelka.

Mrozu, czyli Łukasz Mróz, jest artystą, który zasłynął dzięki takim utworom jak: "Miliony Monet", "Famme Fatale" czy "Miasto płonie". Jednak największą rozpoznawalność dał mu związek z Mariną Łuczenko. Para poznała się w 2010 roku na Eska Music Awards i szybko została okrzyknięta najlepiej dobranym związkiem w polskim show-biznesie. Połączyła ich głównie muzyka. Jednak ten związek nie trwał długo, a Mrozu wycofał się z show-biznesu. Teraz okazało się, że znowu jest zakochany. Kim jest jego wybranka?

ZOBACZ TAKŻE: Joanna Opozda opublikowała zdjęcie z Antkiem Królikowskim i rozpętała się burza. ''Co te kobity w nim widzą''. Odpowiedziała

Mrozu ma nową dziewczynę

Ukochaną artysty jest modelka Monika Partyka, która swoją karierę rozwija w niewiarygodnie szybkim tempie. Należy do agencji w Los Angeles, Miami, Londynie, Paryżu, Niemczech i Mediolanie. W Polsce zajmuje się nią agencja Rebel Models. Monika ma za sobą wiele sukcesów modowych i udanych sesji, co możemy zobaczyć na jej Instagramie, który pełen jest pięknych zdjęć. Monika chętnie też publikuje fotki z wakacji i wyjazdów. Najwidoczniej jest zapaloną podróżniczką.

 

Na niektórych zdjęciach dopatrzyliśmy się także jej ukochanego i choć z pozoru wydają się sobie obojętni, udało nam się znaleźć zdjęcie, na którym pozują w czułych objęciach.

 

Po ostatnich zdjęciach Moniki wiemy, że razem z ukochanym przebywa na urlopie w słonecznej Chorwacji.

 

Poniżej możecie zobaczyć wideo z ich wyjazdu.

Zobacz wideo Mrozu z Moniką Partyką na wakacjach

Więcej zdjęć możecie zobaczyć w naszej galerii. 

Pasują do siebie?

ZOBACZ TAKŻE: Martyna Gliwińska wyjaśniła, czemu nie wyjechała na wakacje z Jarosławem Bieniukiem. ''Nie jesteśmy rodziną''