Joanna Opozda opublikowała zdjęcie z Antkiem Królikowskim i rozpętała się burza. ''Co te kobity w nim widzą''. Odpowiedziała

Miłość Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy kwitnie. Okazuje się, że nie wszyscy są entuzjastycznie nastawieni do tego związku.

Antek Królikowski i Joanna Opozda wyrastają na jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Odkąd oficjalnie potwierdzili, że są razem, coraz częściej pojawiają się publicznie. Mają już za sobą wspólny debiut na salonach. Teraz przebywają na wakacjach nad Morzem Śródziemnym i co chwilę publikują słoneczne zdjęcia w mediach społecznościowych. Pod jednym z nich rozpętała się burza.

Zobacz wideo

Joanna Opozda broni Antka Królikowskiego

Nie od dziś wiadomo, że Antek Królikowski to jeden z bardziej kochliwych aktorów. Ma na swoim koncie wiele medialnych związków. Przed laty spotykał się z Joanną Jarmołowicz, która obecnie jest z jego młodszym bratem, Jankiem. Później był z Julią Wieniawą, z którą błyszczał na salonach, jednak ich związek nie przetrwał próby czasuWydawało się, że aktor wreszcie odnalazł szczęście u boku skromnej Katarzyny Dąbrowskiej, jednak rozstali się po półtora roku. Antek nie planował korzystać z uroków samotności i szybko znalazł nową ukochaną. W rozmowie z Plejadą potwierdził, że spotyka się z piękną blondynką i od tamtej pory coraz śmielej publikuje ich wspólne zdjęcia. Okazuje się, że nie wszyscy są zachwyceni nową relacją aktorskiej pary. Pod ich wspólnym zdjęciem na profilu Joanny pojawiły się negatywne komentarze. 

Ten Antek to tak skacze z kwiatka na kwiatek, co te kobity w nim widzą.

Nie trzeba było długo czekać na reakcje Asi. Aktorka stanęła w obronie chłopaka i odpowiedziała z przekąsem. 

Nie mierz wszystkich swoją miarą.

Joanna Opozda odpowiada internautceJoanna Opozda odpowiada internautce screen z Instagram @asiaopozda

Na szczęście pojawiły się również dobre słowa. 

Na tym zdjęciu przypomina pan Bradleya Coopera. Piękne ujęcie!
Piękna i Bestia - czytamy w komentarzach.

Jak widać zdania na temat związku Asi i Antka są mocno podzielone. Mimo wszystko życzymy im dużo szczęścia i wytrwałości!