Joanna Jarmołowicz świętowała pół roku syna i opublikowała zdjęcia Józia z bliskimi. Antek Królikowski jest w nim zakochany

Wielkie święto w domu Joanny Jarmołowicz! Jej syn skończył niedawno pół roku i obchodził pierwsze imieniny. Z tej okazji aktorka opublikowała jego zdjęcia z całą rodziną.

Odkąd Joanna Jarmołowicz została mamą, całą uwagę skupiła na ukochanym synku. Na Instagramie gwiazdy możemy zobaczyć mnóstwo zdjęć Józefa, które są chętnie komentowane przez fanów. Ostatnio aktorka miała podwójną okazję do świętowania.

Zobacz wideo Słynne dzieci znanych aktorów

Syn Joanny Jarmołowicz skończył pół roku

Józio jest owocem miłości Joanny Jarmołowicz i Jana Królikowskiego. Chłopiec przyszedł na świat 19 września 2019 roku i niedawno skończył pół roku. W tym samym dniu obchodził również swoje pierwsze imieniny. Z tej okazji dumna mama opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie Józia i jego taty, Jana Królikowskiego. Zdjęcie opatrzyła uroczym podpisem.

Dziś mamy wielkie święto. Józio kończy pół roczku i obchodzi swoje pierwsze imieniny, bardzo kocham tych łobuzów - napisała na swoim Instagramie aktorka.

Gwiazda ''M jak miłość'' nie poprzestała jednak na jednym zdjęciu. W swojej relacji na Instagramie opublikowała mnóstwo zdjęć małego solenizanta z rodziną i przyjaciółmi. Wśród nich znalazły się również zdjęcia z całą rodziną Królikowskich.

Na InstaStory możemy zobaczyć Antka Królikowskiego, który czule obejmuje bratanka, a także Marcelinę, Julię i Ksawerego Królikowskich. Od razu widać, że łączy ich wyjątkowo więź i nie widzą świata poza Józiem. Nic dziwnego, że chłopiec skradł serca wszystkich - jest naprawdę uroczy. Sami spójrzcie!

Antek KrólikowskiAntek Królikowski instagram.com/asiajarmolowicz

Józio KrólikowskiJózio Królikowski instagram.com/asiajarmolowicz

Z kim jest Joanna Jarmołowicz?

Joanna Jarmołowicz związana jest z Janek Królikowskim. Przypomnijmy, że wcześniej aktorka spotykała się ze starszym bratem swojego chłopaka, Antkiem. Wygląda na to, że niecodzienna sytuacja nie wpłynęła negatywnie na rodzinne relacje, a cała rodzina Królikowskich pozostaje w dobrych stosunkach. 

KK

Więcej o: