Debiut nowej pary. Antek Królikowski i Joanna Opozda po raz pierwszy wspólnie na salonach. Czuć miłość w powietrzu?

W środę wieczorem odbył się wernisaż jednego z producentów sprzętów elektronicznych. Nie zabrakło na nim gwiazd z pierwszych stron gazet.

Po kilku miesiącach ciszy i spokoju, warszawskie życie zaczyna znowu się budzić do życia. I mamy tutaj na myśli oczywiście branżowe eventy, w których bardzo chętnie biorą udział polskie gwiazdy. W środę wieczorem odbył się wernisaż Samsunga - Zmień Spojrzenie. Na ściance nie zabrakło Gabi Drzewieckiej, Margaret z KaCeZetem, Piotra Kędzierskiego czy Sokoła, czyli Wojtka Sosnowskiego. Jednak oczy wszystkich szczególnie zostały zwrócone w stronę zakochanych.

Zobacz wideo Asia Opozda pokazała, jak wyglądały przygotowania do imprezy, na którą poszła z Antkiem Królikowskim

Pierwsze wyjście Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy

Antek i Joanna kilka dni temu oficjalnie potwierdzili swój związek. Teraz przyszedł czas na pierwsze wspólne wyjście i debiut na ściance. Aktorzy starali się wyglądać na bardzo zakochanych. Królikowski na wielkie wyjście założył czarne jeansy i niebieską, wzorzystą koszulę. Opozda natomiast postawiła na czerń od stóp do głowy. Spodnie, krótki top, kurtka, a nawet dodatki były w ciemnym kolorze.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Antek Królikowski opublikował pierwsze zdjęcie z Joanną Opozdą. Internautka: Straciłam rachubę z tymi twoimi kobietami

Joanna Opozda, Antek KrólikowskiJoanna Opozda, Antek Królikowski EastNews

Nie zabrakło czułych gestów, a także długiego pozowania fotoreporterom. Nowa para tuliła się w kierunku obiektywów aparatów. Wygląda na to, że znaleźli również wspólny język z Margaret i KaCeZetem, ponieważ przez chwilę nawet ze sobą pogawędzili. Myślicie, że Antek i Asia zostaną nową ulubioną parą w polskim show-biznesie? My oczywiście czekamy na więcej zdjęć zakochanych!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Joanna Opozda odniosła się do afery w restauracji. "Kelnerzy mówią, że będą mi pluli do zupy"

Więcej o: