Antek Królikowski opublikował pierwsze zdjęcie z Joanną Opozdą. Internautka: Straciłam rachubę z tymi twoimi kobietami

Na Instagramie Antka Królikowskiego pojawiło się pierwsze wspólne zdjęcie z Joanną Opozdą. Co poniektórzy internauci pokusili się o kąśliwe komentarze.

Antek Królikowski ma słabość do kobiet, a jego związki są szeroko komentowane w mediach. Kilka lat temu aktor związał się z Joanną Jarmołowicz, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Co ciekawe, ta jest teraz z jego bratem Jankiem. Królikowski długo nie był singlem, zaledwie kilka miesięcy później głośno było o jego związku z Julią Wieniawą, który również zakończył się fiaskiem. Kolejną wybranką kochliwego aktora była tajemnicza i stroniąca od mediów Katarzyna Dąbrowska. Niespełna miesiąc temu dziewczyna na Instagramie potwierdziła, że się rozstali. Antek Królikowski nie próżnował i szybko zaczął spotykać się z koleżanką po fachu, aktorką Joanną Opozdą. Teraz zamieścił ich pierwsze wspólne zdjęcie na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ: Antoni Królikowski zdradził, jak wygląda życie bez ojca. "Szybko zrozumiałem, że trzeba działać". Chce kontynuować jego dzieło

 Antek Królikowski z Joanną Opozdą na imprezie 

Początkowo aktor niechętnie mówił o nowym związku, jednak sam przyznał, że w jego przypadku i tak nie warto tego ukrywać, skoro i tak wszystko wyjdzie na jaw, więc na łamach Plejady oficjalnie potwierdził, że są razem. Świeżo upieczona para w sobotę wybrała się do jednego z warszawskich klubów. Królikowski zrelacjonował wyjście, publikując na Instagramie pierwsze wspólne zdjęcie z ukochaną.

 

Pod fotką pojawiła się cała masa gratulacji, jednak znaleźli się i tacy internauci, którzy wypomnieli aktorowi, że bardzo często zmienia partnerki.

Ja już straciłam rachubę z tymi twoimi kobietami.
Zmieniasz te kobitki Antek jak Vega obsadę w swoich filmach.
Ty to nie próżnujesz -  piszą pod zdjęciem. 

Myślicie, że Antek się zezłości, czy jednak podejdzie do takich komentarzy z dystansem?

Zobacz wideo Antek Królikowski wrócił na Instagram
Więcej o: