Antek Królikowski skomentował zdjęcie Joanny Opozdy w bikini. Już wiemy, jak zwraca się do ukochanej

Na instagramowym profilu Joanny Opozdy pojawiło się zdjęcie w bikini, które skomentował sam Antoni Królikowski.

Już od jakiegoś czasu w mediach głośno jest o relacji Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy. Para coraz częściej pojawiała się wspólnie, stopniowo przyzwyczajając fanów do rozwijającej się znajomości, aż wreszcie Antek i Joasia oficjalnie ogłosili, że są razem. Chwilę później przyszedł czas na wspólne wyjście i wyczekiwane pozowanie na ściance. Nie zabrakło czułych gestów. Para tuliła się przed obiektywami aparatów. 

Niedawno Joanna Opozda i Antoni Królikowski wybrali się na Festiwal Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej 2020, gdzie spędzili czas w dość nietypowy dla nich sposób. Z opublikowanej na Instagramie relacji wynika, że para wybrała się do kina samochodowego na film z udziałem Pawła Królikowskiego "Sługi wojny".

Antek Królikowski czule skomentował zdjęcie Joanny Opozdy

Zarówno Antek, jak i Joasia chętnie pokazują się razem w mediach społecznościowych. Aktualnie para odpoczywa nad Morzem Śródziemnym, co również relacjonują na Instagramie. Na profilu nowej dziewczyny Królikowskiego pojawiło się zdjęcie bez makijażu i w bikini.

 

Obserwatorzy nie kryli zachwytu nad urodą Joanny, co można przeczytać w komentarzach pod postem:

Piękny, naturalny look
Śliczna jesteś dziewczyno. Nie zmarnuj cery na słońcu, bardzo dbaj o nią
Jest bardzo dobrze - chwalili internauci.

Wśród miłych słów fanów nie zabrakło także wpisu Antka Królikowskiego. Teraz już wiemy, jak aktor zwraca się do swojej ukochanej.

Piękna. Moje Słoneczko - napisał pieszczotliwie Antek.

Jak widać, miłość między dwojgiem kwitnie. Parze życzymy szczęścia.

Zobacz wideo
Więcej o: