Joanna Opozda chwali się randką z Antkiem Królikowskim. Pierwszy raz spędzili czas w ten sposób. "Jaramy się"

Joanna Opozda i Antek Królikowski wybrali się na Festiwal Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej 2020. Tam spędzili czas w nietypowy dla nich sposób.

Joanna Opozda i Antek Królikowski spotykają się od niedawna, ale dość szybko ujawnili swoją relację. Parze udało się już nawet zaliczyć debiut na salonach, a na Instagramie chętnie wrzuca wspólne zdjęcia i nagrania na InstaStories. Tak było i tym razem, gdy Joanna i Antek pochwalili się wyprawą na Festiwal Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej 2020, którego pomysłodawcą i twórcą był Paweł Królikowski. Wydarzenie ma miejsce w Kudowie-Zdroju i trwa od piątku do niedzieli, 26 lipca. Już pierwszego dnia Festiwalu para miała okazję spędzić razem czas w nietypowy dla niej sposób.

Zobacz wideo Joanna Opozda wybrała się do kina samochodowego z Antkiem Królikowskim

Joanna Opozda chwali się randką z Antkiem Królikowskim

Joanna Opozda i Antek Królikowski nie byliby sobą, gdyby dokładnie nie zrelacjonowali wspólnie spędzonego czasu na Instagramie. Dzięki temu wiemy, że pierwszego dnia festiwalu para wybrała się do kina samochodowego. Joasia i Antek mieli okazję zobaczyć tam film z udziałem Pawła Królikowskiego "Sługi wojny". Byli bardzo podekscytowani, ponieważ nigdy wcześniej nie mieli okazji skorzystać z tego typu rozrywki.

Słuchajcie jesteśmy właśnie w kinie samochodowym. Jestem pierwszy raz, Antek też. (...) Jaramy się, bo pierwszy raz jesteśmy w kinie samochodowym - mówiła Joanna na Instastories.

Już jakiś czas temu Antek Królikowski mówił, że na festiwalu nie zabraknie kina samochodowego, ponieważ jego tata był wielkim fanem motoryzacji.

Tata kochał samochody, zwłaszcza maluchy, dlatego nie zabraknie akcentu motoryzacyjnego. W zeszłym roku odbył się przejazd zabytkowych aut. Tym razem chcemy zorganizować kino samochodowe i na wielkim ekranie wyświetlać filmy oraz materiały nakręcone z artystami - mówił w rozmowie z "Fleszem".

Joanna OpozdaJoanna Opozda Instagram/asiaopozda

Antek KrólikowskiAntek Królikowski Instagram/asiaopozda

Można się spodziewać, że przez kilka kolejnych dni Joasia i Antek będą relacjonować przebieg zarówno festiwalu, jak i swoich randek. Czekacie na więcej?

Więcej o: