Antek Królikowski ustawił zdjęcie Joanny Opozdy jako tapetę w telefonie. Romantycznym gestem pochwalił się na Instagramie

Antek Królikowski i Joanna Opozda są w sobie szaleńczo zakochani. Niedawno aktor pochwalił się tapetą w telefonie, która jest tego dowodem.

Miłość Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy kwitnie. Zakochani coraz częściej pojawiają się razem publicznie i mają za sobą debiut na warszawskich salonach. Wyjechali na wspólne wakacje nad Morze Śródziemne i cieszą się wspólnie spędzonym czasem. Teraz aktor pochwalił się tapetą w telefonie. Joanna musi być zachwycona.

Zobacz wideo Antek Królikowski ma na koncie wiele związków

Antek Królikowski pochwalił się tapetą w telefonie

Antek Królikowski jest bez wątpienia jednym z najbardziej kochliwych aktorów w polskim show-biznesie. Spotykał się z Joanną Jarmołowicz, która obecnie jest związana z jego młodszym bratem, Jankiem.Później związał się z Julią Wieniawą, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu.Podobnie było z Katarzyną Dąbrowską, z którą aktor niedawno się rozstał. Jednak nie zamierzał długo korzystać z uroków bycia singlem. Dwa tygodnie temu oficjalnie potwierdził związek z Joanną Opozdą. Odniósł się do krążących od kilku tygodni spekulacji i w rozmowie z Plejadą przyznał, że spotyka się z piękną aktorką.

Zainteresowanie mediów jest tak duże, że cóż ja mogę innego powiedzieć: to prawda, spotykamy się z Asią. Nie chcę się wdawać w szczegóły, ale dziękuję serdecznie za gratulacje - powiedział.

Wiadomość  o związku Antka i Asi odbiła się szerokim echem w mediach. Od tamtej pory zakochani co chwilę publikują wspólne zdjęcia. Mogliśmy nawet zobaczyć, jak aktor zwraca się do ukochanej. Królikowski pod jej najnowszym postem na Instagramie napisał jej pieszczotliwy komentarz. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ. Okazuje się, że nowe zdjęcie Asi spodobało się Antkowi na tyle, że postanowił ustawić je jako tapetę w telefonie. Romantycznym gestem pochwalił się na InstaStories.

Joanna Opozda na tapecie Antka KrólikowskiegoJoanna Opozda na tapecie Antka Królikowskiego screen z InstaStories @antek.krolikowski

Wygląda na to, że Antek i Asia wyrastają na jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Kto wie, może niedługo aktorka zaprezentuje tapetę w swoim telefonie? 

Więcej o: