To Antek Królikowski zakończył związek z Julią Wieniawą? Powodem miała być nowa dziewczyna aktora. "Byli razem w górach"

Według ustaleń portalu Pudelek.pl, Antek Królikowski ma już nową dziewczynę. Mieli zacząć się spotykać, zanim aktor rozstał się z Julią Wieniawą.

Przez ostatnie miesiące do mediów sukcesywnie spływały doniesienia na temat rzekomego rozstania Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego. Plotki z dnia na dzień przybierały na sile aż w końcu zostały oficjalnie potwierdzone. Wieniawa i Królikowski zakończyli więc swój dwuletni związek, a w jednej chwili zaczęto doszukiwać się przyczyn ich rozstania.

Zobacz wideo

Do tej pory dominowały informacje, że to Julia rzuciła Antka, a głównym powodem miał być natłok obowiązków młodej gwiazdy i brak czasu dla Królikowskiego. Teraz okazuje się jednak, że impuls do rozstania mógł być zupełnie inny. Jak donosi portal Pudelek.pl, to Antek zostawił Julię, ponieważ spotkał na swojej drodze inną kobietę. 

Antek Królikowski już ma nową dziewczynę? 

Według Pudelka, aktor zaczął spotykać się z nową dziewczyną, zanim jeszcze rozstał się z Wieniawą. 

Nie poświęcała mu wystarczającej uwagi, ciągle była zapatrzona w Instagram, on miał tego dość. Antek jeszcze przed oficjalnym rozstaniem z Julką zaczął spotykać się z nową dziewczyną. Para była nawet razem w górach - zdradza źródło Pudelka.

Jeżeli doniesienia te okażą się prawdą, to nie pozostaje nam już nic innego, jak czekać na pierwsze wspólne zdjęcie Antka Królikowskiego z nową wybranką. 

DH

Więcej o:
Komentarze (10)
To Antek Królikowski zakończył związek z Julią Wieniawą? Powodem miała być nowa dziewczyna aktora. "Byli razem w górach"
Zaloguj się
 • 0zatkaokakao0

  Oceniono 17 razy 9

  Ćpun po znanych rodzicach, miernota aktorska i ludzka ma nową laskę. WOW qrwa!!! Jest o czym i o kim pisać. Jprd...

 • Gość: Wszystkowidzący puchacz

  Oceniono 7 razy 5

  Królikowski Królikowski a Ziutek zostawił Gienie bo mu nie chciała dawać w stodole na sianie tylko za stodołą AON wstydliwy i co nie piszą o tym!!

 • Gość: 886433

  Oceniono 7 razy 3

  Niesamowite!!!!#

 • Gość: amp

  Oceniono 8 razy 2

  gdyby syfa zlapal to bylby temat ale na razie nie zlapal

 • Gość: gosc

  Oceniono 6 razy 2

  panie Antoni nie osmieszaj sie , daj na luz....nie wypada...

 • Gość: Zalesiniak

  Oceniono 7 razy 1

  Królik nie miał ostanie czasy żadnej dziewczyny ta Wieniawa to była służąca i czasem uczył ją jak robić chomika 😀

 • Gość: gosc

  0

  znowu cienki antek się zabrał do rżnięcia a łancuch w pile naostrzył czy wymienił ?????

 • Gość: Egon

  Oceniono 11 razy -1

  Ile jej płacił za sex?

 • Gość: Karolek

  Oceniono 12 razy -6

  Taka fajna laska tym bardziej że młodziutka taka śliczna i ten piękny glosnik niech ten stary cap się puknie w ten głupi łeb stracić taka fajna dziewczynke Wszystko po znajomości tata mamusia i ta reszte jakby był zwykły smiertelnik nikt na niego by nie spojrzal jeszcze raz powtarzam wszystko po znajomości i te nazwisko

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX