To Antek Królikowski zakończył związek z Julią Wieniawą? Powodem miała być nowa dziewczyna aktora. "Byli razem w górach"

Według ustaleń portalu Pudelek.pl, Antek Królikowski ma już nową dziewczynę. Mieli zacząć się spotykać, zanim aktor rozstał się z Julią Wieniawą.

Przez ostatnie miesiące do mediów sukcesywnie spływały doniesienia na temat rzekomego rozstania Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego. Plotki z dnia na dzień przybierały na sile aż w końcu zostały oficjalnie potwierdzone. Wieniawa i Królikowski zakończyli więc swój dwuletni związek, a w jednej chwili zaczęto doszukiwać się przyczyn ich rozstania.

Zobacz wideo

Do tej pory dominowały informacje, że to Julia rzuciła Antka, a głównym powodem miał być natłok obowiązków młodej gwiazdy i brak czasu dla Królikowskiego. Teraz okazuje się jednak, że impuls do rozstania mógł być zupełnie inny. Jak donosi portal Pudelek.pl, to Antek zostawił Julię, ponieważ spotkał na swojej drodze inną kobietę. 

Antek Królikowski już ma nową dziewczynę? 

Według Pudelka, aktor zaczął spotykać się z nową dziewczyną, zanim jeszcze rozstał się z Wieniawą. 

Nie poświęcała mu wystarczającej uwagi, ciągle była zapatrzona w Instagram, on miał tego dość. Antek jeszcze przed oficjalnym rozstaniem z Julką zaczął spotykać się z nową dziewczyną. Para była nawet razem w górach - zdradza źródło Pudelka.

Jeżeli doniesienia te okażą się prawdą, to nie pozostaje nam już nic innego, jak czekać na pierwsze wspólne zdjęcie Antka Królikowskiego z nową wybranką. 

DH