37. urodziny Natalii Siwiec na Ibizie. Tort w formie rurek z kremem i Oliwia Bieniuk z kieliszkiem

Mariusz Raduszewski opublikował w sieci nowe zdjęcie. Jego bliscy pozują do niego z Jarosławem Bieniukiem i trzema jego pociechami. Zrobił też relację z urodzin Natalii Siwiec.

Nie od dziś wiadomo, że Natalia Siwiec i Jarosław Bieniuk są dobrymi przyjaciółmi. Modelka i piłkarz często spędzają wolny czas razem. Nie inaczej jest od kilku dni, celebryci zabrali swoje rodziny na wakacje na Ibizę. W sieci nie brakuje obszernej relacji z luksusowego wyjazdu, który został zaplanowany na przełom lipca i sierpnia nie przez przypadek. W sobotę Natalia Siwiec obchodziła bowiem 37. urodziny. Tort wyjątkowy, a pamiątkowe zdjęcie śliczne. Był też toast.

ZOBACZ TEŻNatalia Siwiec urlopuje się z Bieniukami. Oliwia pozuje w różowym bikini

Zobacz wideo Natalia Siwiec udostępniła urocze wideo. Mia pozdrawia swoich dziadków

Mariusz Raduszewski zrelacjonował urodziny Natalii Siwiec. Oliwia Bieniuk z kieliszkiem i niespotykany tort

1 sierpnia naczelna celebrytka polskiego show-biznesu skończyła 37 lat. Nie zabrakło obszernej relacji w sieci i znanych gości. Przy stole zdrowie solenizantki opijali bliscy Jarosława Bieniuka. Po zdjęciu widać, że wszyscy byli w szampańskich nastrojach! Po kolacji przyszedł czas na urodzinowe zdjęcie. Mia wyjątkowo chyba nie chciała pozować, bo trzymana na rękach przez czternastoletniego syna Jarosława miała nietęgą minę.

 

Naszą uwagę przykuł również wyjątkowy tort, o ile tak można go nazwać. Do stołu na tacy został podany garneczek z kremem, rurkami i kolorowymi cukierkami. Nie zabrakło fajerwerkowej świeczki.

Feliciades Natasha - widniał napis na tacy.

Choć spóźnione, redakcja Plotka składa najserdeczniejsze życzenia modelce. Ciekawe, co dostała od bliskich.

POLECAMYJarosław Bieniuk zabrał dzieci na wakacje. Razem z Oliwią odtworzyli zdjęcie z 2007 roku